کد خبر : 47523
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 293 بازدید

“مجید امرایی” مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران :توجه خاص به اقتصاد آسیب‌دیده هنر براساس نامگذاری سال ۹۳

    مدیر عامل سرای روزنامه‌نگاران با توجه به حساسیت حوزه فرهنگ در نامگذاری امسال،گفت: باید به اقتصاد آسیب‌دیده هنر توجه خاصی شود.باید روزنامه‌ها، در جایگاه یک بنگاه اقتصادی عمل کنند، مخاطب خود را بشناسند و از این طریق درآمد خود را افزایش دهند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از تسنیم، مجید امرایی  در […]

 

 

مدیر عامل سرای روزنامه‌نگاران با توجه به حساسیت حوزه فرهنگ در نامگذاری امسال،گفت: باید به اقتصاد آسیب‌دیده هنر توجه خاصی شود.باید روزنامه‌ها، در جایگاه یک بنگاه اقتصادی عمل کنند، مخاطب خود را بشناسند و از این طریق درآمد خود را افزایش دهند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از تسنیم، مجید امرایی  در خصوص اولویت‌ اقدامات در حوزه رسانه برای تحقق نامگذاری امسال، اظهار داشت: باید پیشانی‌گاه فعالیت‌های کشور در همه حوزه‌ها، حوزه اقتصاد و فرهنگ باشد، چرا که انتخاب نام هر سال با توجه به حساسیت‌هایی است که در آن سال و نسبت به آن موضوع وجود دارد.

وی ادامه داد: مسؤلان در هر سال با توجه به نامی که برای آن انتخاب می‌شود، باید نسبت به‌ آن، در حوزه کاری خود حساسیت ویژه‌ای نشان دهند؛ باید حوزه فرهنگ زیربنایی‌ترین و اساس همه فعالیت‌ها باشد، و اگر می‌خواهیم حوزه رسانه به عنوان یکی از حوزه‌هایی که حساسیت این موضوع را درک می‌کند، به خوبی وارد عمل شود، باید آسیب‌شناسی از گذشته این حوزه داشته باشیم.

مدیر سرای روزنامه‌نگاران در خصوص آسیب‌شناسی حوزه فرهنگ، گفت: باید سؤال کرد که از ادبیات اسلامی و ایرانی تا چه حد در انتقال اطلاعات استفاده می‌شود، یا اینکه تا چه حد مقولات فرهنگی و اجتماعی به عنوان دغدغه در فعالیت‌ها مطرح می‌شود.

وی افزود: رسانه‌ها در این حوزه می‌توانند نقش اساسی ایفا کنند، چراکه وقتی یک رویداد در یک مجموعه کوچک رخ می‌دهد، فقط از طریق رسانه‌ها قابل تعمیم به کل جامعه است؛ باید توجه کرد که بر اساس نامگذاری امسال به نام “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی”، مقوله فرهنگی دیگر فقط در مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیست و از سوی دیگر این وزارتخانه نیز باید به مقوله اقتصاد به ویژه اقتصاد آسیب‌دیده هنر توجه خاصی کند.

امرایی بیان کرد: امسال سرای روزنامه‌نگاران نیز مانند سایر حوزه‌های دخیل در فرهنگ حساسیت خود را بر آموزش به عنوان حوزه تخصصی قرار می‌دهد  و ما معتقدیم راه‌اندازی بنگاه‌های خصوصی مطبوعاتی می‌تواند سنگ بنای تحقق نام امسال باشد.

مدیر عامل سرای روزنامه‌نگاران در پایان خاطرنشان کرد: باید روزنامه‌ها هر کدام در جایگاه یک بنگاه اقتصادی عمل کنند، مخاطب خود را بشناسند و از این طریق درآمد خود را افزایش دهند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

موفق باشید

[پاسخ]

سعيد نادري در گفته :

با عرض سلام و ادب خدمت آقاي امرايي ، پيامتان بسيار دقيق و بجا بود . اميد وارم در تمام مراحل زندگيتان همچنان با قدم هاي استوار تان و با تاسي به امير المومنان موفق تر و سر بلند باشيد .

[پاسخ]

دورود بر کوهدشت و فرزندان موفق کوهدشت /دست خدا به همراهتان

[پاسخ]

ر/جوادی - تهران در گفته :

هربار که موفقیت یک جوان لرستانی را می بینم از خوشحالی خدا را شکر می کنم / خصوصا افراد خود ساخته
برای شما همشهری عزیزم آرزوی موفقیت و سلامتی دارم /

[پاسخ]

یارمحمدی در گفته :

کاملا درست گفته اید واقعا اگر دید آسیب شناسانه داشته باشیم روند رو به رشد خواهیم داشت / خداکند امسال درحوزه فرهنگی در کوهدشت هم اتفاقات خوبی بیفتد /شهری که مدیران فرهنگی بسیاری را به کشور تقدیم کرده اکنون خودش تقریبا دست خالی است و این جای تاسف دارد / ممنون از مطلب درست و زیبای شما .

[پاسخ]

رسول محمدی در گفته :

برای این هم وطن عزیز آرزوی موفقیت دارم

[پاسخ]

مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااچ

[پاسخ]

آزادبخت /ف در گفته :

کس نخارد پشت من ———- جز ناخن انگشت من

[پاسخ]

رضا زاده در گفته :

سلام /آقای امرایی عزیز موفق و پیروز باشید من از دوستان دوره سربازی شما هستم خیلی خوشحالم که موفقیت شما را می بینم /آرزوی بهروزی و سلامتی برای شما دارم / از همان روزها هم آرزوهای بزرگ داشتی /خدا به همراهت و دست حق نگهدارت باد .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :