کد خبر : 47731
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 176 بازدید

سامانه refahi.ir در آغاز کار با مشکل مواجه شد/ اختلال تا ساعتی دیگر رفع می‌شود

سامانه refahi.ir بامداد امروز (چهارشنبه 20 فروردین 93) به علت حجم بالاي ورود ثبت‌نام‌كنندگان دچار اختلال گرديده كه اين اختلال در حال رفع شدن توسط سازمان فناوري اطلاعات است.

2157788_226
 
به گزارش سرویس فناوری ودانلود/میرملاس نیوز:مسئولان سازمان هدفمندی یارانه‌ها طی روزهای گذشته بارها اعلام کرده بودند که باتوجه به افزایش پهنای باند و تقویت زیرساخت‌های اینترنتی پیش بینی می‌شود اختلال به حداقل برسد.

اما سایت refahi.ir امروز در حالی کار خود را آغاز کرد که ثبت‌نام‌کنندگان در مراحل ثبت‌نام با مشکلات روبرو شدند.

 

 

به طوری که مراجعه‌کنندگان از صبح امروز که به سامانه رفاهی مراجعه می کردند با این پیام مواجه می‌شدند: “سامانه در حال به روز رسانی است، بعدا مراجعه کنید”.

نرگس نجفی مدیر امور بانکی ستاد هدفمندی یارانه‌ها به مردم توصیه کرده بود که در ساعت‌های پرترافیک از مراجعه به سایت خودداری کرده و ثبت نام را به زمانی موکول کنند که سایت رفاهی از بار ترافیکی کمی برخوردار باشد.

 

در همین حال، سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرده است: اين اختلال به علت ورود تعداد زياد متقاضيان به سامانه refahi.ir به وجود آمده كه تا ساعتي ديگر توسط سازمان فناوري اطلاعات وزارت ارتباطات رفع خواهد شد.

بر اساس برنامه اعلام شده، ثبت‌نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز 20 فروردین ماه جاری، به‌طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به‌ نشانی   www.refahi.ir و یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها انجام می‌شود.

همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «یک» است نیز باید در روز دوم ثبت‌نام یعنی 21 فروردین ماه جاری اقدام به نام‌نویسی در سایت رفاهی کنند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به‌ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «دو» در روز 22 فروردین، عدد «سه» در روز 23 فروردین، عدد «چهار» در روز 24 فروردین، عدد «پنج» در روز 25 فروردین، عدد «شش» در روز 26 فروردین، عدد «هفت» در روز 27 فروردین، عدد «هشت» در روز 28 فروردین و در نه

ایت عدد «9» در روز 29 فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.

همچنین روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری به ثبت‌نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی‌ای تعلق دارد که طی 10 روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت‌نام نشده‌اند.

 

 

 

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :