کد خبر : 47791
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 393 بازدید

نعمت‎پور: قصد دارم تا المپیک کشتی بگیرم

  فرنگی‎کار لرستانی وزن ۸۵ کیلوگرم تیم ملی، پس از اینکه برای دومین ماه پیاپی در رده‎بندی فیلا به‎عنوان بهترین کشتی‎گیر این وزن انتخاب شد، می‎گوید سعی می‎کند این جایگاه را از دست ندهد. طالب نعمت‎پور در گفت‎وگو با خبرنگارمیرملاس ، درباره آخرین وضعیت خودش گفت: خدا را شکر اردوها به‎طور منظم برگزار می‎شود و […]

IMG_7052

 

فرنگی‎کار لرستانی وزن ۸۵ کیلوگرم تیم ملی، پس از اینکه برای دومین ماه پیاپی در رده‎بندی فیلا به‎عنوان بهترین کشتی‎گیر این وزن انتخاب شد، می‎گوید سعی می‎کند این جایگاه را از دست ندهد.

طالب نعمت‎پور در گفت‎وگو با خبرنگارمیرملاس ، درباره آخرین وضعیت خودش گفت: خدا را شکر اردوها به‎طور منظم برگزار می‎شود و برای حضور در جام جهانی آماده می‎شویم. شرایط خوبی دارم و تا شروع رقابت‎ها به آمادگی کامل می‎رسم.

وی پیش‎بینی‎اش از پیکارهای جام جهانی را این‎گونه بیان کرد: تیم خوب و قدری داریم و اگر مشکل خاصی پیش نیاید اجازه نمی‎دهیم جام از کشورمان خارج شود. ایران تیم بدون مشکلی دارد که از بقیه تیم‎ها سرتر هستیم و فقط برای قهرمانی تلاش می‎کنیم.

نعمت‎پور که دو ماه است به‎عنوان برترین فرنگی‎کار وزن ۸۵ کیلوگرم جهان انتخاب می‎شود، در این باره اظهار کرد: خیلی خوشحالم در جایزه بزرگ “زومباتلی” شرکت کردم و توانستم با قهرمانی در آن رقابت‎ها برای دومین ماه پیاپی در رده‎بندی فیلا نفر اول این وزن باشم و سعی می‎کنم این جایگاه را از دست ندهم.

دارنده نشان طلای جهان در پاسخ به سوال ایسنا که تا کی قصد دارد کشتی بگیرد؟ گفت: فعلاً که تا المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو می‎خواهم در کوران مسابقه باشم تا جایگاهم را حفظ کنم. اگر خدا بخواهد می‎خواهم در المپیک حضور داشته باشم و برای رسیدن به این هدف بیش از پیش تلاش می‎کنم.

نعمت‎پور که در مصاحبه‎ای عنوان کرده در بچگی طرفدار استقلال بوده در مورد شرایط حساس هفته پایانی لیگ برتر فوتبال نیز گفت: کم و بیش در جریان این شرایط هستم اما نمی‎توانم حدس بزنم چه تیمی قهرمان می‎شود. امیدوارم هر تیمی که لیاقت و شایستگی بیشتری دارد قهرمان شود.

 تهیه خبر : مهران مریدی / میرملاس نیوز

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تو چشم و چراغ این شهری پهلوون بایدم کشتی بگیری به کمتر از طلای ریودوژانیرو قانع نمیشیم

[پاسخ]

امیر حسین ازادبخت در گفته :

موفق باشی دلاور الگوی ما جوانان شمایید

[پاسخ]

خدا قوت پهلوان

[پاسخ]

علی آدینه وند در گفته :

کسب این امتیاز بزرگ را به جامعه ورزشی کشور به خانواده محترم کشتی و مسئولین ورزش استان و شهرستان کوهدشت هم استانیهای عزیز الخصوص مردم ورزش دوست کوهدشت تبریک وتهنیت عرض مینمایم . جهان پهلوان ما لیاقت طلای المپیک آتی را دارد .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :