کد خبر : 47913
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 137 بازدید

100 مگ به پهنای باند اینترنت لرستان اضافه شد

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: برای ثبت‌نام بهتر مردم لرستان 100 مگ به پهنای باند اینترنت لرستان اضافه شده است.

 

images

 

به گزارش سرویس فناوری  و دانلود/میرملاس نیوز: مسیب قبادیان ظهر امروز در جلسه ستاد هدفمندی یارانه‌ها در خرم‌آباد گفت: در بخش سپید دشت خرم‌آباد هیچ مشکلی از نظر قطعی اینترنتی وجود ندارد و اگر متقاضیان با مشکل مواجه شدند، علت آن مشکل سامانه رفاهی در کشور بوده است.

این مسئول افزود: از تمام کاربران اینترنتی تقاضا داریم، درصورت مواجه مشکل سایت‌های غیر از سایت رفاهی را باز و اینترنت را تست کنند، در صورتی که سایت دیگر غیر رفاهی باز شود، در آن صورت مشکل اینترنتی وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: گشت‌های فیبرنوری در مسیرهای جاده‌ای لرستان به منظور عدم اختلال در روند ثبت‌نام در مرحله دوم مستقر هستند.

قبادیان تصریح کرد: نیروهای به منظور حفاظت از تجهیزات مخابراتی و تجهیزاتی که دچار خرابی می‌شوند، به شکل شبانه‌روزی در شهرها فعالیت می‌کند.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: عوامل انتظامی به خصوص پلیس فتا باید نسبت به اطلاعاتی که از مردم گرفته می‌شود، حساسیت بیشتری داشته باشد، زیرا فرد کد ملی و شماره حساب خود را بیان می‌کند و این امر می‌تواند موجب سوء استفاده برخی افراد قرار گیرد.

وی افزود: مراکزی که ثبت‌نام می‌کنند، باید فرم‌های که اطلاعات در آن درج شده است، را بعد از ثبت به متقاضی داده شود، تا دیگران نتوانند از آن سوء استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: انصراف برخی از افراد از یارانه می‌تواند زمینه توسعه کشور را در موارد مختلف مهیا سازد.

 

 

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

مهراد در گفته :

درودبرمدیران لایقی همچون مهندس مسیب قبادیان،خسته نباشیدخداقوت،مهندس قبادیان به حق خیلی لیاقتشون بالاترازاینهاست ،بهتون افتخارمیکنیم به عنوان یک همشهری

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خدا قوت حاجي

[پاسخ]

همشهري در گفته :

خدا قوت حاجي

[پاسخ]

همشهري در گفته :

باعث افتخار استان هستيد.

[پاسخ]

دادور در گفته :

درود بر مهندس قبادیان عزیز و دوست داشتنی. الحق که تخصص و تعهد شما بی نظیر است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :