کد خبر : 48012
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 318 بازدید

دولت که می‌خواست احترام را به پاسپورت ایرانی برگرداند درباره ویزای ابوطالبی سکوت نکند

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: روحانی پیش از انتخابات وعده داده بود احترام را به پاسپورت ایرانی برگرداند، لذا نباید درباره عملیات روانی دولت آمریکا برای عدم اعطای ویزا به ابوطالبی سکوت کند. ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در […]

139109010000903

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: روحانی پیش از انتخابات وعده داده بود احترام را به پاسپورت ایرانی برگرداند، لذا نباید درباره عملیات روانی دولت آمریکا برای عدم اعطای ویزا به ابوطالبی سکوت کند.

ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به ممانعت آمریکا از ورود حمید ابوطالبی نماینده ایران در سازمان ملل به این کشور، گفت: مشکل آمریکایی‌ها با ما بر سر انرژی هسته‌ای و حتی تغییر دولت‌ها نیست، بکله مشکل آنها بر سر ماهیت انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: آمریکا می‌خواست بعد از فروپاشی شوروی امپراطور کل جهان باشد اما انقلاب اسلامی ایران هیمنه آمریکا در جهان را فرو ریخت و پدیده انقلاب اسلامی به عنوان رقیب آمریکا قد علم کرد لذا آمریکایی‌ها به نظریه هانتیگتون مبنی بر جنگ تمدن‌ها اعتقاد دارند و در این جنگ فرهنگی نیز رقیب آمریکا و دنیای غرب نیز دنیای اسلام به سردمداری ایران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: دولت یازدهم بعد از روی کار آمدن به سمت بهبود روابط با آمریکا و اروپا رفت و در این مسیر حرف از مذاکره و از بین بردن خصومت‌ها و نشان دادن حسن نیت از سوی طرفین حرف زد و قدم‌هایی را در این مسیر برداشت اما از سوی مقابل آمریکایی‌ها نه تنها رفتار خصمانه گذشته خود را تغییر ندادند بلکه با شدت بیشتری ادامه دادند.

آقامحمدی خاطرنشان کرد: شاهد بودیم بعد از توافقات هسته‌ای مقامات آمریکایی دوباره از روی میز بودن گزینه نظامی سخن گفتند و مقامات اروپایی نیز در سفر تهران با فتنه‌گران دیدار کردند و به آنها جایزه دادند و اخیرا نیز در پارلمان اروپا قطعنامه‌ای را علیه کشورمان صادر کردند، در حال حاضر نیز از ورود نماینده کشورمان به سازمان ملل ممانعت می‌کنند.

وی اضافه کرد: آمریکا چنین اجازه‌ای ندارد که از ورود نماینده کشورمان به سازمان ملل جلوگیری کند و این موضوع نیز در ادامه دخالت‌های آشکار آمریکا در امور سازمان ملل است. وزارت خارجه نیز در این مسئله نباید کوتاه بیاید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به یکی از شعارهای رئیس‌جمهور در زمان تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری، یادآور شد: پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری، آقای روحانی گفته بود قول می‌دهم احترام را به پاسپورت ایرانی در جهان برگردانم، اما در حال حاضر می‌بینیم که حتی نماینده تعیین شده کشورمان در سازمان ملل نیز اجازه حضور در آمریکا را پیدا نمی‌کند. لذا دولت نباید درباره عملیات روانی دولت آمریکا برای عدم اعطای ویزا به ابوطالبی سکوت کند.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

علی حسنوند در گفته :

درود بر نماینده شجاع با صداقت ویک رنگ دکتر اقامحمدی

[پاسخ]

یکبار کسی از لرستان به مجلس رفته که با نظرات کارشناسی و شجاعانه نام لر را در کشور مطرح کرده که متاسفانه برخی آدم ها کوته بزن تحمل حرف حسابش را ندارند
ضمنا کشت و صنعت را آقامحمدی پیگیری کرد با بابای شما

[پاسخ]

تا جایی که من اطلاع دارم ایشان قول الکی به کسی نداده فقط گفتن نمیگذارند تریبون لرستان خاموش باشد که همینطور هم شده در ضمن همین دولت بی تدبیر و ناامید ا مدیران فرسوده دهه بوق نمیگذارد کاری انجام بشود

[پاسخ]

مگه بده بهر حال شهامت داره با دولت دربیفته مثل قبلیا که چا…………س نیست بللللللللللللللللله

[پاسخ]

بیرانوند در گفته :

شهر تو سی ساله تو باتلاقه اونم بخاطر مدیران اجرایی ناکارآمد قبلی و نمایندگان مسکوت پیشین بزار کارشو بکن برا ایجاد شغل هم 3500 تا سهمیه استخدام گرفته تو استانداری هستش که باز استاندار سابق و فعلی آزمون برگزار نمیکنه بنده خدا برو یقه نماینده دولت رو تو استان بگیر نه نمایندگان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :