کد خبر : 48016
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 122 بازدید

سدهای مروک و ایوشان در لرستان به بهره‌برداری می‌رسند

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: مدیر عامل آب منطقه ای لرستان گفت: یکی از مهمترین برنامه های شرکت آب منطقه‌ای لرستان در سال ۹۳ بهره برداری سدهای مروک و ایوشان و آب گیری از سدهای حوضیان و کمندان است. امید‌علی سیفی با اشاره به  برنامه‌های  شرکت آب منطقه ای لرستان، اظهار کرد: شرکت آب منطقه […]

139301111739039142440373

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

مدیر عامل آب منطقه ای لرستان گفت: یکی از مهمترین برنامه های شرکت آب منطقه‌ای لرستان در سال ۹۳ بهره برداری سدهای مروک و ایوشان و آب گیری از سدهای حوضیان و کمندان است.

امید‌علی سیفی با اشاره به  برنامه‌های  شرکت آب منطقه ای لرستان، اظهار کرد: شرکت آب منطقه ای لرستان در راستای اجرای طرح های عمرانی، امسال آبگیری  سدهای حوضیان و کمندان را در لرستان انجام می دهد.

وی افزود: بهره برداری از سدهای مروک و ایوشان و شبکه خان آباد از دیگر برنامه های اجرایی شرکت آب منطقه ای لرستان در سال 93 است.

مدیر آب منطقه ای لرستان بیان کرد: حرکت در مسیر تحقق اهداف مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال با همکاری بخش خصوصی و فاینانس از جمله برنامه های مهم شرکت آب منطقه ای لرستان در سال 93 است.

وی در مورد اهداف شرکت آب منطقه‌ای لرستان در سال 93 افزود: پیگیری تقویت اعتبار طرح های اجرایی، به کارگیری تمام توان شرکت در راستای مدیریت بر تامین آب کشاورزی، آب شرب و صنعت با توجه به شرایط اقلیم و هوای حاکم بر لرستان از جمله محور های فعالیت شرکت آب منطقه ای لرستان است.

سیفی با اشاره به  مشکلات شرکت آب منطقه ای لرستان در سال گذشته  تصریح کرد: از جمله مشکلات شرکت آب منطقه ای لرستان در سال 92 نگرانی برای جبران کمبود اعتبار جاری شرکت بود که با پیگیری های مستمر برطرف شد و دوم اینکه کمبود اعتبارات طرح سبب شد که کار اجرای طرح ها به کندی انجام شود و از اهداف برنامه ریزی شده طرح ها فاصله گرفتیم.

مدیر عامل آب منطقه ای لرستان  بیان کرد: شرکت آب منطقه ای لرستان هم اکنون در اجرای پروژه های خود با مشکل کمبود منابع مالی در سطح ملی و به ویژه در سطح استانی است که سبب ایجاد وقفه در روند اجرای این پروژه ها می شود.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :