کد خبر : 48032
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 386 بازدید

شاهرخی : احداث سد معشوره، یکی از مطالبات جدی و محوری مدیریت اجرایی استان لرستان است

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: احداث سد معشوره به عنوان یکی از طرح های عمرانی مهم و زیربنایی، از مطالبات محوری و جدی مدیریت ارشد اجرایی استان در مسیر رشد و توسعه همه جانبه لرستان است. به گزارش میرملاس نیوز ، ˈسیدسعید شاهرخیˈ در جمع مردم کوهدشت افزود: یکی از ظرفیت های مهم و […]

143

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: احداث سد معشوره به عنوان یکی از طرح های عمرانی مهم و زیربنایی، از مطالبات محوری و جدی مدیریت ارشد اجرایی استان در مسیر رشد و توسعه همه جانبه لرستان است.
به گزارش میرملاس نیوز ، ˈسیدسعید شاهرخیˈ در جمع مردم کوهدشت افزود: یکی از ظرفیت های مهم و قابل توجه استان لرستان وشهرستان کوهدشت برای سرمایه گذاری در بحث رشد و توسعه اقتصادی، بخش کشاورزی است، که احداث سد معشوره از جمله عوامل موثر در رونق و شکوفایی کشاورزی منطقه و توسعه اقتصادی استان محسوب می شود.

وی اظهار کرد: برهمین اساس، اجرای طرح عمرانی سد معشوره، یک ضرورت برای رشد و توسعه استان لرستان محسوب می شود و مدیریت ارشد اجرایی استان، پیگیری های موثر و گسترده ای را برای رفع موانع و مشکلات پیش روی این طرح انجام داده است.

شاهرخی گفت: رویکرد اساسی دولت و مدیریت اجرایی استان لرستان در رفع مشکلات اقتصادی و دستیابی به توسعه پایدار و همه جانبه لرستان، تولید ثروت، ایجاد فرصت های شغلی و رونق بخش تولید و صنعت از طریق جذب سرمایه های بخش خصوصی است.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان افزود: شهرستان کوهدشت نیز به عنوان یکی از مناطق مهم و دارای ظرفیت برای رشد و توسعه استان، همواره مورد توجه مدیران اجرایی و برنامه ریز استان قرار دارد.

به گفته وی، با توجه به بافت منطقه و پیوند کشاورزی با معیشت مردم در شهرستان کوهدشت، آب یکی از فاکتورهای اساسی برای رشد و توسعه اقتصادی شهرستان محسوب می شود که در برنامه توسعه شهرستان به خوبی به این مهم توجه شده است.

وی تصریح کرد: برهمین اساس احداث سد معشوره نه تنها به عنوان یک مطالبه عمومی، بلکه به عنوان یک ضرورت برای توسعه منطقه کوهدشت مورد تاکید مدیریت اجرایی استان قرار دارد.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان افزود: با توجه به حساسیت موجود در منطقه و اشتغال جوانان که با اجرای این سد گره خورده ، مکاتبات مفصلی از طریق مدیریت استان با معاونین رییس جمهور و وزیر نیرو در خصوص سد معشوره انجام شده و هیچ مشکلی در روند اجرا و ساخت این سد وجود ندارد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کار باید از مجرای قانون پیگیری شود زور و چماق در شان مردم کوهدشت نیست . الحمد الله مسولین استان به جد پیگیر هستند دیگر لزوم به تجمع و شعار نیست .

[پاسخ]

معشوره پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۴ فروردین , ۱۳۹۳ ۲۰:۱۴:

اتفاقا حمین نیت تجمع جواب گو بود وگرنه

[پاسخ]

حسرت321 پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۴ فروردین , ۱۳۹۳ ۲۰:۴۶:

اولادوست عزیز زوروچماق نیست این فریاد یاری طلبیدن است بعدش نصف نظام ما(جمهوریت)یعنی همین

[پاسخ]

باید از زحمات امام جمعه محترم و جناب آقای محمد آزادبخت و دیگر بزرگان تقدیر ویژه به عمل آید . کار با گفتگو حل می شود نه با هو جنجال چند جوان جویایی کار

[پاسخ]

حسرت321 پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۶ فروردین , ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳:

آقای محمدی اگه جویندگان کار راحذف کنیم خیل عظیمی ازمدیران وکارمندان وصاحبان حرف جزءبه قول شماجنجال کنندگان بودند والبته فامیل شما(م آ)هم یکی از هزاران بود

[پاسخ]

حسرت321 پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۶ فروردین , ۱۳۹۳ ۱۳:۳۷:

خداعاقبت همه راختم به خیر کندچرااینقد سیاسی بازی

[پاسخ]

تصویرتان در نمایی کوچک به کامیاب تیموری می ماند در هر صورت هر در موفق باشید .

[پاسخ]

چقابل‏ ‏‏ ‏ در گفته :

ازنظر‏ ‏مثبت‏ ‏و‏ ‏توجه‏ ‏مدیریت‏ ‏عالی‏ ‏استان‏ ‏، ‏آقای‏ ‏شاهرخی‏ ‏‏ ‏معاون‏ ‏سیاسی‏ ‏،آقای‏ ‏توکلی‏ ‏نماینده‏ ‏الیگودرز‏‏ ‏‏ ‏سپاسگزاریم‏ ‏.‏ ‏ ‏و‏ ‏ادامه‏ ‏ساخت‏ ‏ ‏سدمعشوره‏ ‏را‏ ‏ناشی‏ ‏از‏ ‏مطالبه‏ ‏به‏ ‏حق‏ ‏مردم‏ ‏و‏ ‏همکاری‏ ‏این‏ ‏عزیزان‏ ‏می‏ ‏دانیم‏ ‏.

[پاسخ]

ازنظر‏ ‏مثبت‏ ‏و‏ ‏توجه‏ ‏مدیریت‏ ‏عالی‏ ‏استان‏ ‏، ‏آقای‏ ‏شاهرخی‏ ‏‏ ‏معاون‏ ‏سیاسی‏ ‏،آقای‏ ‏توکلی‏ ‏نماینده‏ ‏الیگودرز‏‏ ‏‏ ‏سپاسگزاریم‏ ‏.‏ ‏ ‏و‏ ‏ادامه‏ ‏ساخت‏ ‏ ‏سدمعشوره‏ ‏را‏ ‏ناشی‏ ‏از‏ ‏مطالبه‏ ‏به‏ ‏حق‏ ‏مردم‏ ‏و‏ ‏همکاری‏ ‏این‏ ‏عزیزان‏ ‏می‏ ‏دانیم‏ ‏.

[پاسخ]

امرایی از رومشگان در گفته :

از پیگیریهای مجدانه ی استاندار محترم و همچنین نماینده محترم الیگودرز تقدیر میکنیم

[پاسخ]

تنها مدیرانی می توانند از حق معشوره دفاع کنند که به راستی دغدغه خدمت به مردم را داشته باشند . متاسفانه به ندرت مدیرانی هستند که فقط به این می اندیشند که فلان نماینده رای بیاورد یا نه تا آنان درمقام خود باقی بمانند . دوم این که این وظیفه مدیران کوهدشتی است که دفاع کنند چون کسی دایه مهربان تراز مادر نمی شود.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :