کد خبر : 48254
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 402 بازدید

بخشدار مرکزی کوهدشت : 1.3میلیارد تومان زکات در کوهدشت جمع آوری شد

  بخشدار مرکزی کوهدشت از جمع آوری 1.3 میلیارد تومان زکات طی سال 92 در کوهدشت خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز،محمد ضرونی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که پرداخت زکات از موضوعات مهمی است که دین مقدس اسلام برروی آن تاکید کرده است، گفت: درسال 91 در کوهدشت و حومه مبلغ […]

 

بخشدار مرکزی کوهدشت از جمع آوری 1.3 میلیارد تومان زکات طی سال 92 در کوهدشت خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز،محمد ضرونی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که پرداخت زکات از موضوعات مهمی است که دین مقدس اسلام برروی آن تاکید کرده است، گفت: درسال 91 در کوهدشت و حومه مبلغ 670میلیون تومان زکات جمع آوری شده بود.

وی ادامه داد: این در حالیست که در سال 92 این مبلغ به یک میلیارد و 300 میلیون تومان رسید که این مبلغ نسبت به سال های گذشته چشم گیر است.

بخشدار مرکزی کوهدشت اظهار داشت: از سوی ستاد زکات استان مبلغ 110 میلیون تومان به عنوان تشویقی به شهرستان کوهدشت هدیه شده تا در راستای تکمیل و ساخت مساجد این شهرستان هزینه شود.

ضرونی با اشاره به نعمت بارندگی های امسال و پیش بینی سالی پرمحصول برای کشاورزان کوهدشتی، بیان داشت: برای سال 93 برنامه هایی در نظرداریم تا با توجه به افزایش محصولات کشاورزی بتوان زکات بیشتری جمع آوری کرد.

وی عنوان کرد: پرداخت بیشتر زکات کمک می کند که بتوان علاوه بر احداث و تجهیز مساجد، کمک به فقرا نیز بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

احسنت بر بخشدار محترم جنا آقای محمد (صیدی )ضرونی

[پاسخ]

دور از وطن در گفته :

ماهم دعا میکنیم که هرکس لیاقت خدمتگذاری به این مردم شریف را دارد در منصب خود ابقا شود ولی آقای ناشناس عزیز چرا برای بارندگی و نزول رحمت الهی و افزایش خیر و برکت برای همشهری هایمان دعا نکردی و بصورت طعنه فقط برای آقای ضرونی و با علامت سوال برای ایشان دعا کرده ای..!!!
حیف…. حیف…. حیف….

[پاسخ]

دمت گرم بخشدار دقیقا کار صندوق صدقه را برای دولت انجام دادی

[پاسخ]

ضرونی در گفته :

جناب آقای ضرونی،کوچه جفت خودت رو آسفالت کن ،زکات ؟

[پاسخ]

كوهدشت درپرداخت زكات،ماليات ،عوارض و…مقام اول ودردريافت خدمات مقام آخر راداراست.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :