کد خبر : 48379
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 95 بازدید

پایان ثبت‌نام یارانه نقدی بر اساس ۱۰رقم کدملی/مهلت ۲روزه برای انصراف‌دهندگان و جامانده‌ها

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:   ثبت‌نام یارانه نقدی برای سرپرستان متقاضی نیازمند که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها ۹ است از نخستین ساعات بامداد دیروز در سایت www.refahi.ir آغاز شد و بر این اساس تا ساعت ۲۴ دیشب ثبت‌نام یارانه نقدی بر اساس کدملی به پایان رسید . ثبت‌نام نخستین گروه از […]

14-4-8-15454613931191

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

 

ثبت‌نام یارانه نقدی برای سرپرستان متقاضی نیازمند که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها ۹ است از نخستین ساعات بامداد دیروز در سایت www.refahi.ir آغاز شد و بر این اساس تا ساعت ۲۴ دیشب ثبت‌نام یارانه نقدی بر اساس کدملی به پایان رسید .

ثبت‌نام نخستین گروه از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی در سال 93 در سراسر کشور و از طریق سایت refahi.ir  از بامداد چهارشنبه (20 فروردین ماه)  آغاز شد و طبق برنامه زمان‌بندی، گروه‌های مختلف از متقاضیان با مراجعه به شبکه اینترنتی به‌نشانی www.refahi.ir ، مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها فرم‌های خود اظهاری را تکمیل کردند.

همچنین ثبت نام سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی با عدد 9 در سمت راست شماره کارت ملی از نخستین ساعات بامداد دیروز (جمعه 29 فروردین‌ماه) در سایت رفاهی آغاز شد  و متقاضیان 24 ساعت فرصت داشتند برای تکمیل فرم خود اظهاری اقدام کنند.

بر این اساس  ساعت 24 دیشب  ثبت‌نام یارانه نقدی بر اساس کدملی به پایان رسید  و  امروز  30 و فردا  31 فروردین ماه جاری به ثبت‌نام از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی‌  تعلق دارد که طی 10 روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت‌نام نشده‌اند و یا قصد انصراف دارند.

دولت عنوان کرده است، منابع حاصل از انصراف متقاضیان در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها برای بهداشت، درمان، سلامت، حمل ونقل عمومی،‌ تولید و اشتغال صرف خواهد شد.

 

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :