کد خبر : 48399
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 157 بازدید

وزیر ورزش و جوانان: بیش از سه هزار و 300 طرح عمران ورزشی در کشور کلنگ زنی شده است

  وزیر ورزش و جوانان گفت: سه هزار و 320 طرح عمران ورزشی در کشور کلنگ زنی شده که به دلیل کمبود اعتبارات، اجرای تمامی این طرح ها برای وزارت ورزش و جوانان امکانپذیر نیست.به گزارش میرملاس به نقل ازایرنا، دکتر محمود گودرزی روز جمعه در حاشیه بازدید از طرح های ورزشی استان لرستان، افزود: […]

 

وزیر ورزش و جوانان گفت: سه هزار و 320 طرح عمران ورزشی در کشور کلنگ زنی شده که به دلیل کمبود اعتبارات، اجرای تمامی این طرح ها برای وزارت ورزش و جوانان امکانپذیر نیست.
به گزارش میرملاس به نقل ازایرنا، دکتر محمود گودرزی روز جمعه در حاشیه بازدید از طرح های ورزشی استان لرستان، افزود: به همین منظور، بخشی از این طرح ها برای احداث و تکمیل به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

وی اظهار داشت: برای اجرای این طرح ها 60 هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی امسال نیاز است و این در حالی است که کل اعتبار یک سال وزارت ورزش و جوانان کمتر از پنج هزار میلیارد ریال است.

وی ضمن تاکید بر راه اندازی مجدد مراکز استعدادیابی و پیکر سنجی در کشور گفت: یک تیم کارشناسی برای احیا مجدد این مرکز تشکیل شده و تجهیزات مورد نیاز در این راستا نیز خریداری می شود.

وی اعتبار تخصیص یافته در این خصوص را مطلوب دانست و تصریح کرد: در این راستا حدود 180 میلیارد ریال برای مدت سه سال در نظر گرفته شده است.

دکتر گودرزی ادامه داد: لرستان از پایلوت های اساسی طرح استعدادیابی است و به همین منظور یک مرکز غنی استعدادیابی و پیکرسنجی در مرکز این استان راه اندازی خواهد شد.

وی گفت: دانشگاهیان نیز می توانند علاوه بر استفاده از این مرکز در زمینه علوم مرتبط، به عملیاتی شدن تولیدات علمی نیز کمک کنند.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه سفر دو روزه خود به لرستان علاوه بر بازدید از طرح های ورزشی خرم آباد با جوانان و برخی اعضا ثمن های استان دیدار و گفتگو می کند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمود مهکی قم در گفته :

بارک الله طرحهای به درد بخور را به بخش خصوصی واگذار کنید وبا پول آنها طرحهای بی کیفت ر ا تکمیل کنید،به این میگویند مدیریت جهادی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :