کد خبر : 48401
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 171 بازدید

تولیدات جدید زاگرس خودرو از شهریور ماه به بازار عرضه می شود

  قائم مقام مدیرعامل شرکت زاگرس خودرو گفت: تولیدات جدید این کارخانه از شهریور ماه امسال به بازار عرضه می شود. به گزارش میرملاس نیوز، ˈ علی اکبر جمشیدیˈ در حاشیه بررسی مشکلات واحدهای صنعتی بروجرد در محل هتل زاگرس بروجرد در گفت وگو با ایرنا افزود: هفته گذشته یکی از مسوولان شرکت خودروسازی پروتون […]

 

قائم مقام مدیرعامل شرکت زاگرس خودرو گفت: تولیدات جدید این کارخانه از شهریور ماه امسال به بازار عرضه می شود.

به گزارش میرملاس نیوز، ˈ علی اکبر جمشیدیˈ در حاشیه بررسی مشکلات واحدهای صنعتی بروجرد در محل هتل زاگرس بروجرد در گفت وگو با ایرنا افزود: هفته گذشته یکی از مسوولان شرکت خودروسازی پروتون در مالزی در باره تولید مجدد خودرو در بروجرد مطالبی را به رسانه ها اعلام نموده و ما نیز از ماهها قبل مذاکراتی در این زمینه داشته ایم.

وی اضافه کرد: بر اساس برنامه زمان بندی شده ، قرار است دو مدل خودرو GEN2 , GEN2سدان از مرداد ماه امسال در بروجرد تولید و از شهریور ماه وارد بازار شود.

وی اظهار داشت: برای نیمه دوم سال 93 تولید سه هزار دستگاه، در سال 94 بیش از 10 هزار و در سالهای بعد نیز تا 50 هزار دستگاه با موتور و قطعات جدید در این واحد تولید می شود.

جمشیدی افزود: خطوط تولید GEN2 در کارخانجات زاگرس خودرو آماده است چون قبلا این خودرو در بروجرد تولید شده و روی همین خط نیز نوع سدان یا همان پرسونا را تولید خواهیم کرد.

وی افزود: یک تیم از کارخانه پروتون هفته آینده به منظور ارزیابی نهایی وارد بروجرد می شود.

به گفته وی مشکل ما در رابطه با عقد قرار داد با بانک صنعت و معدن است که وثیقه سنگین از ما می خواهند که تهیه آن زمان بر بوده و هم اکنون نیز در حال پیگیری و رایزنی با بانکهای دیگر برای اقساط بدهیهای خود هستیم.

وی در خصوص جذب نیرو برای فعالیت این کارخانه افزود: اولویت کاری ما کسانی هستند که در گذشته در کارخانه کار می کردند که خوشبختانه 95درصد انها بومی شهرستان بودند.

گفتنی است شرکت زاگرس خودرو در سال 1375 توسط بخش خصوصی در شهرستان بروجرد تاسیس شد که با همکاری پروتون مالزی اولین خودروی خود را در مهرماه سال 1380 تحت عنوان پروتون – ویرا که در اصل همان لانسر میتسوبیشی می باشد روانه ی بازار نمود.

شرکت پروتون مالزی در حال حاضر محصولات خود را به 60 کشور جهان صادر نموده و در حال حاضر بزرگترین مصرف کننده خودروی پروتون پس از مالزی کشور انگلستان می باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :