کد خبر : 48413
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 209 بازدید

دکتر کاییدی : توزیع پزشکان متخصص در کشور عادلانه نیست

  به گزارش میرملاس نیوز ؛  “علی کائیدی”، افزود: هم اکنون از نظر تربیت پزشک متخصص در کشور وضعیت خوبی داریم اما کمبود در برخی مناطق به خاطر این است که پراکندگی و توزیع آنها عادلانه نیست. نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پزشکان به مناطقی می روند که رفاه بیشتری […]

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛  “علی کائیدی”، افزود: هم اکنون از نظر تربیت پزشک متخصص در کشور وضعیت خوبی داریم اما کمبود در برخی مناطق به خاطر این است که پراکندگی و توزیع آنها عادلانه نیست.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پزشکان به مناطقی می روند که رفاه بیشتری داشته باشند، تصریح کرد: باید قانون در مورد پزشکان متخصص به گونه‎ای باشد که این افراد در همه جای کشور حضور و ارائه خدمات دهند اما متاسفانه آنچه شاهدیم این است که سیستم توزیع آنها، درست نیست.

کائیدی اضافه کرد: به منظور تامین پزشک متخصص در مناطقی که نیاز است، باید از آنها تعهد گرفته شود چرا که این افراد با پول مردم تحصیل می‎کنند بنابراین باید بعد از فراغت تحصیل به مردم ارائه خدمات دهند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دارایی پلدختر در گفته :

آقای کاییدی به این کارها کاری نداشته باش مشکلات شهرستان پلدختر بیداد می کند مردم واقعا مظلوم هستند صدای مردم باش

[پاسخ]

فرزاد در گفته :

پس شما چکاره اید مشکلات را مردم هم میدانند

[پاسخ]

آقاي كاييدي مگر شما عضو كميسيون بهداشت نيستيد وظيفه شماهاست مشكل را حل كنيد مردم بهتر از شما مشكلات را مي دانند اينا را براي كه ميگي برو به فكر راه حل باش

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :