کد خبر : 48424
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 164 بازدید

سوری : وزارت خارجه پاسخ قاطعی به فهرست تحریمی وزارت دارایی انگلیس بدهد

  نماینده مردم سلسله و دلفان در واکنش به لیست تحریم های وزارت دارایی انگلیس ضد 15 مقام ایرانی، گفت: وزارت خارجه پاسخ قاطعی به لیست تحریم‌های وزارت دارایی انگلیس ضد شخصیت‌های ایرانی بدهد. حجت‌الله سوری در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در واکنش به اقدام وزارت دارایی انگلیس به بهانه حقوق بشر و تمدید […]

0-(1)

 

نماینده مردم سلسله و دلفان در واکنش به لیست تحریم های وزارت دارایی انگلیس ضد 15 مقام ایرانی، گفت: وزارت خارجه پاسخ قاطعی به لیست تحریم‌های وزارت دارایی انگلیس ضد شخصیت‌های ایرانی بدهد.

حجت‌الله سوری در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در واکنش به اقدام وزارت دارایی انگلیس به بهانه حقوق بشر و تمدید تحریم 15 مقام ایرانی که نام او نیز در این فهرست قرار دارد، گفت:سال 89 و پس از اتفاقات سال88 اتحادیه اروپا لیستی 32 نفره از مقامات ایرانی تهیه و به بهانه اینکه آنها در سرکوب مردم نقش داشته‌‌اند را مشمول تحریم کرد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه لیست وزارت دارایی انگلیس برای اولین بار است که منتشر می‌شود،تصریح کرد: به دلیل اینکه انگلیس عضو اتحادیه اروپا نیست و سعی دارد دربرخی موارد با این اتحادیه همکاری کند، اسامی 15 نفری ازاشخاصی که اتحادیه اروپا منتشر کرده بوده را برداشته  و در لیست تحریم کنندگان خود قرار داده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه وزارت دارایی انگلیس با انتشار این لیست در زمانی که ایران و 1+5 در حال مذاکرات جدی هستند به دنبال تاثیرگذاری بر این روند است، ادامه داد: از یک‌سواعمال تحریم‌ها ضد شخصیت‌های کشورمان خلاف توافقات ژنو است و ازسوی دیگر وزارت خارجه باید پاسخ قاطعی به این لیست ارائه شده نشان دهد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

خوب الحمدالله همینکه راه سرمایه گذاری را در خارج یاد گرفته ای هم خوب

[پاسخ]

هوای تازه در گفته :

اقای سوری شما با پا و قدم که داشتید نه تنها باری از دوش مردم برنداشتید بل که هر روز باری بر مشکلات مردم اضافه میکنید.در دنیا را بر روی مرم بستید مردم از بار گرفتاری ….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :