کد خبر : 48634
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 325 بازدید

دو انتصاب جدید در شهرداری خرم آباد

  محمد مهرابی شهردار خرم آباد با صدور احکامی دو معاون خود را تغییر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، شهردار خرم آباد معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری را منصوب کرد. در این راستا محمد مهرابی طی حکمی محمد فتحی بیرانوند را به سمت معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری خرم […]

 

محمد مهرابی شهردار خرم آباد با صدور احکامی دو معاون خود را تغییر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، شهردار خرم آباد معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری را منصوب کرد. در این راستا محمد مهرابی طی حکمی محمد فتحی بیرانوند را به سمت معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری خرم آباد منصوب کرد.

فتحی بیرانوند دکترای برنامه ریزی شهری دارد و پیش از این شهردار منطقه 3 خرم آباد، مدیر مرکز مطالعات و پژوهش شهرداری خرم آباد، مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری خرم آباد بوده و مدرس دانشگاه است.

همچنین طی حکمی از سوی شهردار خرم آباد، معاون عمرانی شهرداری منصوب شد و آغاز به کار کرد. در این راستا فرشاد یوسفوند به عنوان معاون عمرانی شهرداری انتخاب و این مسئولیت به وی سپرده شد.

وی پیش از این معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیر اداره راه و شهرسازی بروجرد و مسئولیت شهرداری چندین شهر از شهرهای استان لرستان را در کارنامه کاری خود داشته است.

پیش از این مهندس علیرضا صادقی به عنوان معاون عمرانی شهرداری خرم آباد مشغول خدمت بود که با انتخاب یوسفوند، فعالیت وی در این مسئولیت پایان یافت.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند در گفته :

اميدوارم شهردار نيروهاي بي سواد را در هر قسمت از امور شهرداري كنار گذاشته و از افراد تحصيل كرده و با تجربه و البته پاك استفاده نمايند

[پاسخ]

اقای مهرابی شهرداری جای سیاسی بازی و طایفه بازی نیست …………

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :