کد خبر : 48636
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 213 بازدید

کریمی فر خبر داد: 421 معلم نمونه لرستان تجلیل می شوند

  مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان از تجلیل 421 معلم نمونه این استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، گودرز کریمی فر صبح یکشنبه جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم استان لرستان با اشاره به برنامه های این ستاد در هفته معلم اظهار داشت: در این راستا تجلیل از 421 […]

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان از تجلیل 421 معلم نمونه این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، گودرز کریمی فر صبح یکشنبه جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم استان لرستان با اشاره به برنامه های این ستاد در هفته معلم اظهار داشت: در این راستا تجلیل از 421 معلم نمونه لرستان یکی از این برنامه های پیش بینی شده است.

وی با اشاره به تشکیل چهار هزار و 203 پرونده معلم واجد شرایط تجلیل در استان لرستان عنوان کرد: از این تعداد پرونده هزار و 509 پرونده مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان با اشاره به انتخاب 20 معلم نمونه استانی از این تعداد گفت: همچنین پس از بررسی های انجام شده 401 معلم نمونه از سطح 24 منطقه و شهرستان سطح استان انتخاب شدند.

کریمی فر با اشاره به ملاک های انتخاب این معلمان نمونه استان لرستان بیان داشت: معلمان نمونه استان بر اساس شیوه نامه ای که از سوی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شده صورت گرفته است.

وی با اشاره به این ملاک های انتخاب معلمان نمونه لرستان تصریح کرد: این ملاکها در چهار حوزه مهارتی، ارزشی، سوابق و دانش مدنظر قرار گرفته شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان مدارک تحصیلی، تالیفات، ترجمه منابع آموزشی، ارائه مقالات به همایشهای مختلف، فعالیتهای پژوهشی، سابقه خدمت، ارزشیابی سالیانه، تولیدات آموزشی، کسب رتبه های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی، مهارت در فناوری اطلاعات، معارف قرآنی، ایثارگری، بسیجی، خانواده شهدا و … برای تجلیل از معلمان نمونه لرستان مدنظر قرار گرفته شده است.

کریمی فر یادآور شد: در نهایت نیز یک معلم نمونه استان در سطح کشور در مراسمی مورد تقدیر و تجلیل قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

در كوهدشت حق مربيان پيش دبستاني لكد مال شد

[پاسخ]

انتظار در گفته :

تغییرات در آموزش وپرورش استثنایی خواسته معقول همه کسانی ست که در این حوزه مشغول فعالیت هستند لطفا ما را در یابید

[پاسخ]

همشهری در گفته :

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه سه ساعته وزیر نیرو با استیضاح‌کنندگان نتوانست آنان را قانع کند و مقرر شد کمیته‌ای سه نفره به بررسی موضوعات بپردازد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه وزیر نیرو با استیضاح‌کنندگان گفت: وزیر نیرو در جلسه سه ساعته دیشب خود با استیضاح‌کنندگان به سؤالات آنان در مورد مسائل مطرح شده پاسخ داد اما این پاسخ‌ها نتوانست آنها را قانع و از انجام استیضاح منصرف سازد.

وی افزود: مقرر شد تا کمیته 3 نفره متشکل از اینجانب، سیدناصر موسوی لارگانی و الهیار ملکشاهی تشکیل و به بررسی موضوعات طی چند روز آینده بپردازد و نظر نهایی استیضاح‌کنندگان روز جمعه این هفته 5 اردیبهشت در مورد انصراف یا عدم انصراف از استیضاح وزیر نیرو اعلام خواهد شد.

[پاسخ]

شريف سيف الهي ............ در گفته :

دكتر كريمي فر يكي از سالمترين مدير ان استان لرستان مي باشد .باشناختي كه حقير از ايشان ذارم حق هيچ كس لگد مال نخواهد شد.ضمنا بنده نه فرهنگي هستم ونه بومي محل.حقيقتا مردم لرستان بايد قدر اين گونه افراد بومي و مردمي بدانن .براي ايشان ارزوي توفيق وسربلندي را از در گاه ايزد پاك خواهانم.

[پاسخ]

معلم پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰:

آشنای ایشون که هستید

[پاسخ]

شريف سيف الهي ............ در گفته :

استاد عزيز .معلم گرانقدر حقير مقيم تهرانم .فرهنگي هم نيستم .اخرت خودتو با تهمت وبهتان خراب نكن .عندالله وعندرسول دكتر كريمي فر پاك ترين و مومن ترين فرديست كه بنده مي شناسم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :