کد خبر : 48636
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 212 بازدید

کریمی فر خبر داد: ۴۲۱ معلم نمونه لرستان تجلیل می شوند

  مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان از تجلیل ۴۲۱ معلم نمونه این استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، گودرز کریمی فر صبح یکشنبه جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم استان لرستان با اشاره به برنامه های این ستاد در هفته معلم اظهار داشت: در این راستا تجلیل از ۴۲۱ […]

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان از تجلیل ۴۲۱ معلم نمونه این استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، گودرز کریمی فر صبح یکشنبه جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم استان لرستان با اشاره به برنامه های این ستاد در هفته معلم اظهار داشت: در این راستا تجلیل از ۴۲۱ معلم نمونه لرستان یکی از این برنامه های پیش بینی شده است.

وی با اشاره به تشکیل چهار هزار و ۲۰۳ پرونده معلم واجد شرایط تجلیل در استان لرستان عنوان کرد: از این تعداد پرونده هزار و ۵۰۹ پرونده مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان با اشاره به انتخاب ۲۰ معلم نمونه استانی از این تعداد گفت: همچنین پس از بررسی های انجام شده ۴۰۱ معلم نمونه از سطح ۲۴ منطقه و شهرستان سطح استان انتخاب شدند.

کریمی فر با اشاره به ملاک های انتخاب این معلمان نمونه استان لرستان بیان داشت: معلمان نمونه استان بر اساس شیوه نامه ای که از سوی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شده صورت گرفته است.

وی با اشاره به این ملاک های انتخاب معلمان نمونه لرستان تصریح کرد: این ملاکها در چهار حوزه مهارتی، ارزشی، سوابق و دانش مدنظر قرار گرفته شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان مدارک تحصیلی، تالیفات، ترجمه منابع آموزشی، ارائه مقالات به همایشهای مختلف، فعالیتهای پژوهشی، سابقه خدمت، ارزشیابی سالیانه، تولیدات آموزشی، کسب رتبه های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی، مهارت در فناوری اطلاعات، معارف قرآنی، ایثارگری، بسیجی، خانواده شهدا و … برای تجلیل از معلمان نمونه لرستان مدنظر قرار گرفته شده است.

کریمی فر یادآور شد: در نهایت نیز یک معلم نمونه استان در سطح کشور در مراسمی مورد تقدیر و تجلیل قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

در کوهدشت حق مربیان پیش دبستانی لکد مال شد

انتظار در گفته :

تغییرات در آموزش وپرورش استثنایی خواسته معقول همه کسانی ست که در این حوزه مشغول فعالیت هستند لطفا ما را در یابید

همشهری در گفته :

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه سه ساعته وزیر نیرو با استیضاح‌کنندگان نتوانست آنان را قانع کند و مقرر شد کمیته‌ای سه نفره به بررسی موضوعات بپردازد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه وزیر نیرو با استیضاح‌کنندگان گفت: وزیر نیرو در جلسه سه ساعته دیشب خود با استیضاح‌کنندگان به سؤالات آنان در مورد مسائل مطرح شده پاسخ داد اما این پاسخ‌ها نتوانست آنها را قانع و از انجام استیضاح منصرف سازد.

وی افزود: مقرر شد تا کمیته ۳ نفره متشکل از اینجانب، سیدناصر موسوی لارگانی و الهیار ملکشاهی تشکیل و به بررسی موضوعات طی چند روز آینده بپردازد و نظر نهایی استیضاح‌کنندگان روز جمعه این هفته ۵ اردیبهشت در مورد انصراف یا عدم انصراف از استیضاح وزیر نیرو اعلام خواهد شد.

شريف سيف الهي ............ در گفته :

دکتر کریمی فر یکی از سالمترین مدیر ان استان لرستان می باشد .باشناختی که حقیر از ایشان ذارم حق هیچ کس لگد مال نخواهد شد.ضمنا بنده نه فرهنگی هستم ونه بومی محل.حقیقتا مردم لرستان باید قدر این گونه افراد بومی و مردمی بدانن .برای ایشان ارزوی توفیق وسربلندی را از در گاه ایزد پاک خواهانم.

آشنای ایشون که هستید

شريف سيف الهي ............ در گفته :

استاد عزیز .معلم گرانقدر حقیر مقیم تهرانم .فرهنگی هم نیستم .اخرت خودتو با تهمت وبهتان خراب نکن .عندالله وعندرسول دکتر کریمی فر پاک ترین و مومن ترین فردیست که بنده می شناسم.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :