کد خبر : 48641
تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 117 بازدید

نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس خبر داد: گازرسانی به300 روستای استان

  نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس از گازرسانی به300 روستای استان خبر داد.  به گزارش میرملاس نیوز،ایرج عبدی در مصاحبه با ایسنا گفت: با برنامه‎ریزی‎های انجام شده، در سال‎جاری 300 روستای استان بایستی گازرسانی شود. وی ادامه داد: جلسه مجمع نمابندگان استان با حضور پنج تن از نمایندگان برگزار شد که در این جلسه معاون […]

 

نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس از گازرسانی به300 روستای استان خبر داد.

 به گزارش میرملاس نیوز،ایرج عبدی در مصاحبه با ایسنا گفت: با برنامه‎ریزی‎های انجام شده، در سال‎جاری 300 روستای استان بایستی گازرسانی شود.

وی ادامه داد: جلسه مجمع نمابندگان استان با حضور پنج تن از نمایندگان برگزار شد که در این جلسه معاون پارلمانی وزیر نفت به همراه مدیرعامل شرکت گاز استان حضور یافته و ضمن ارائه گزارش عملکرد، کاستی‎های موجود در روند ارائه خدمات به هم استانی‎ها به این افراد یادآوری شد.

عبدی با توجه به تغییرات مثبت صورت گرفته در بودجه سال 93 و افزایش چشمگیر اعتبارات خواستار سرعت بخشیدن و توسعه گازرسانی به روستاهای استان شد.

این نماینده مجلس یادآور شد: در این جلسه علل کندی عملیات گازرسانی در استان مورد بحث و بررسی قرار گرفته که این بررسی نشان می‎دهد علیرغم محدودیت‎های اعتباری در سال گذشته و موانعی چون کوهستانی‎بودن منطقه، این شرکت می‎توانست عملکرد بهتری در این زمینه داشته باشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :