کد خبر : 48871
تاریخ انتشار : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 424 بازدید

ثبت نام در دوره آموزش روزنامه نگاری در خرم آباد

   میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:   نخستین دوره آموزشی کوتاه مدت شامل رشته های مبانی خبرنویسی وگزارش نویسی برای علاقمندان حوزه رسانه سال 93 برگزار خواهد شد. به گزارش میرملاس نیوز ، این دوره های در راستای آموزش و ارتقای سطح مهارت و سواد رسانه ای فعالان  و علاقمندان به این حوزه در مرحله اول […]

index

 
 میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:
 
نخستین دوره آموزشی کوتاه مدت شامل رشته های مبانی خبرنویسی وگزارش نویسی برای علاقمندان حوزه رسانه سال 93 برگزار خواهد شد.
به گزارش میرملاس نیوز ، این دوره های در راستای آموزش و ارتقای سطح مهارت و سواد رسانه ای فعالان  و علاقمندان به این حوزه در مرحله اول در دو رشته خبر و گزارش نویسی، به همت موسسه آموزش روزنامه نگاری کیان، با مشارکت دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وزارت ارشاد و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار می شود.
مدت زمان هر دوره آموزشی سه ماه در قالب 18 جلسه است که در پایان هر دوره آموزشی پس از برگزاری آزمون رسمی به کسانی که موفق به اخذ نمره قبولی شده اند گواهی معتبر اعطا می شود.
 این موسسه آموزشی آمادگی دارد که دوره های آموزشی خبرنویسی، گزارش نویسی مقاله و یادداشت نویسی، طنز در مطبوعات ویراستاری و… را با استفاده از توانمندی اساتید مجرب حوزه آموزش رسانه در تمامی شهرستان های استان لرستان برگزارکند.
  علاقمندان شرکت در این دوره های آموزشی می توانند اسامی خود را به همراه شماره تلفن به تلفکس 3243909 و یا به سامانه 3000211800 ارسال نمایند.
 
 
 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :