کد خبر : 48952
تاریخ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 509 بازدید

استیضاح وزیر نیرو توسط 13 نماینده استان اصفهان / نمایندگان خوزستان در نوبت

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ؛ نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر نیرو از سوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد. مجید جلیل سرقلعه دیروز اظهار داشت: 13 نماینده استان اصفهان طرح استیضاح وزیر نیرو را به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تحویل دادند. وی […]

n00009384-b

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ؛ نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر نیرو از سوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.
مجید جلیل سرقلعه دیروز اظهار داشت: 13 نماینده استان اصفهان طرح استیضاح وزیر نیرو را به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تحویل دادند.

وی افزود: استیضاح وزیر نیرو از سوی نمایندگان استان اصفهان در راستای نابسامانی‌ها و مشکلات آب و برق در این استان بوده است.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان نیز خواستار طرح استیضاح وزیر نیرو هستند، افزود: ما ابتدا صبر می‌کنیم تا نتیجه استیضاح وزیر نیرو از سوی نمایندگان استان اصفهان مشخص شود و اگر نتیجه آن مورد انتظار ما نبود نمایندگان استان‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان نیز طرح استیضاح خود را به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهند کرد.

جلیل در ادامه با اشاره به فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها گفت: هدفمندی یارانه‌ها باید در هر صورت اجرا شود ولی شیب افزایش قیمت‌ها باید بگونه‌ای باشد که مردم فشار زیادی را متحمل نشوند.

وی با اشاره به جابه‌جایی نیروها در دستگاه‌های دولتی استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: باید نیروهایی که قوی هستند ارتقاء پیدا کنند و نیروهای ضعیف جای خودشان را به افراد توانمند و قوی‌تر بدهند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جهانی در گفته :

باید زودتر از اینها استیضاح میشد وزیر قویی نبود

[پاسخ]

بيطرف در گفته :

اين مجلس نفس هاى اخرشو ميزنه. بهتره بدتر خودشون خراب نكه
اعتبار استيضاح رو زير سؤال بردن.

[پاسخ]

خنده بازار.......... در گفته :

گويند يك نفر باباش را مار نيش بزد و بمرد .فرزند پدر فرداي همانروز توي بيابان مارمولك مي كشت.

[پاسخ]

گلاره در گفته :

ملکشاهی که می گفت ایشان و نمایندگان لرستان بخاطر معشوره استیحضاحش می کنند!!!

[پاسخ]

ازادبخت در گفته :

کاشکی نماینده محترم جناب ملکشاهی به ای تیم بپیوندند تا ما هم به مرام دلمان برسیم

[پاسخ]

ن. ع . دالا.... ب. در گفته :

فکر کنم خوزستانی ها می خوان دوباره دست به کار بشن تا هیچکس جرات نکنه اسم معشوره رو بیاره

[پاسخ]

به نظر بنده این مجلس به قول دوستمون آخره عمرشه بهتره نام خودشو از این بد تر نکنه این همه سنگ جلوی پای دولت انداختن بشه چی کسی نیست به این نمایندگان محترم بفهمونه باز هم شما به رای این مردم احتیاج دارید . خدا کنه این بار نمایندگان استان خودمون موافق این استیضاح نباشن حداقل یک لکه ننگ نسبت با برخورد با این دولت رو کمتر بزارن روی پیشونی خودشونو و ما.

[پاسخ]

قطع یقین بدانید که نمایندگان خوزستان بدنبال این هستند تا از وزیر تعهد بگیرند حتی آب شربی راکه قبلا قرار بود بالادستی های سیمره یعنی اهالی کهمان .گاماسیاب.گاشمار واهالی سرشاخه های دزبرداشت نمایند آن را هم قطع کنند.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :