کد خبر : 49057
تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 960 بازدید

مدیرکل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان منصوب شد

  علی آشتاب در حکمی از سوی دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیرکل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان  منصوب شد. به گزارش میرملاس به نقل از ایلنا، علی آشتاب که پیش از این معاون اشتغال وکار آفرینی  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان  بود،   […]

 

علی آشتاب در حکمی از سوی دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیرکل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان  منصوب شد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایلنا، علی آشتاب که پیش از این معاون اشتغال وکار آفرینی  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان  بود،   دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته مدیریت است.
سرپرستی مرکز خود اشتغالی خرم آباد،، معاونت اشتغال و امور اجتماعی و نیز معاونت روابط کار اداره کل کار و امور اجتماعی لرستان  از دیگر سوابق مدیریتی آشتاب  است.
پیش از آشتاب، حامد ویسکرمی  از سال 88 به عنوان مأمور در سمت مدیرکلی تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان حاضر بود.
تقویت تعاملات و هماهنگی با مسئولان عالی استان و مدیران دستگاه های اجرایی در جهت پیشبرد اهداف سازمانی و توسعه استان، صیانت از سرمایه انسانی و تعادل در نظام جبران خدمت کارگران با نگاه سه جانبه گرایی و تلاش در جهت توسعه خدمات رفاهی، اجتماعی و ارتقای آن برای تحقق عدالت اجتماعی از اولویت های خواسته شده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیرکل جدید در استان  لرستان است.
توجه خاص به توسعه تشکل های کارگری، کارفرمایی و تعامل سازنده با شرکای اجتماعی برای افزایش بهره وری و توسعه پیمان های دسته جمعی کار، توانمندسازی بنگاه های اقتصادی و گسترش فرصت های شغلی پایدار با استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری و همکاری و تعامل با نهادهای مدنی، تشکل های مردمی و اشخاص خَیر در قلمرو رفاه اجتماعی از دیگر مطالبات ربیعی از آشتاب  است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

انشاالله ایشون بتونن نیروهای استخدام شده اداره کار استان مربوط به آزمون دو سال پیش استانداری رو هر چه سریعتر مشغول به کار کنن/خدا رو شککر این تغییر انجام گرفت و اداره کاراز این رکود خارج شد

[پاسخ]

شمسعلی آبسری در گفته :

امید وارم این مدیر بتواند موفق شود وجلوی کارکنان متخلف اداره کار شهرستان …رابگیرد وبه انها بفهماند که نمی توانند هرکاری را باپارتی بازی انجام دهندوحقوق کارگران راپایمال نمایند.

[پاسخ]

جودکی ازپلدختر در گفته :

به امید موفقیت برای این مدیرکل وشایسته است جلو کارکنان متخلف بعضی ازشهرستانها رابگیرد که مثل آب خوردن حق کارگران رابه کارفرمایان می دهند تادرعوض امتیازی راکسب کنندوصاحب چیزی بشوند

[پاسخ]

کشاورز در گفته :

ازحق کارگران دفاع کن مدیر جدید

[پاسخ]

حمیدازادبخت در گفته :

برادر ارجمند مهندس جناب اقای اشتاب
برای شما دوست گرامی ارزوی سربلندی و موفقیت را ارزومندم .امیدوارم در تمام مقاطع زندگی موفق موید باشید

[پاسخ]

محمدرضا پاسخ در تاريخ دوشنبه ۸ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۱۷:۰۳:

تبریک میگم خدمت آقای اشتاب مدیر کل جدید کار ورفاه وتامین اجتمایی. انشاله در پست جدید موفق وموید باشید در ضمناآقای آزادبخت القاب دروغین به این آقا ندین ایشون کارشناس ارشد مدیریت هستند پس ربطی به مهندسی نداره

[پاسخ]

نامدار بهاروند احمدی در گفته :

اینجانب از طرف طایفه بزرگ زیدعلی بیرانوندانتصاب شما را تبریک عرض می نماییم واز دکتر آ قامحمدی کمال تشکر را داررم

[پاسخ]

فریبرز ارجمند (قلندری) در گفته :

باسلام وتبریک حسن انتصاب؛امیدوارم درد آشنای بیکاران وآََشنای کارآفرینان باشند وحضورشان منشا توفیق وتولید

[پاسخ]

بهمن محسنی در گفته :

عجب مگر ایشان توسط آفا محمدی منصوب شده اند یعنی اینقدر خدای نکرده دولت تدبیر وامید بی کفایت است بعید می دانم.

[پاسخ]

امیدوارم ایشان انبوه ناشایستگانی را که در زمان مدیر قبلی منصوب شده اند رو عزل و از افراد شایسته استفاده نمایند!!!

[پاسخ]

رنجبران در گفته :

با ارزوی موفقیت برای مدیرجدید .وامید است که ایشان بازنگری کلی درخصوص مدیران شهرستان وکارکنان این مجموعه خصوصا درشهرستانهای مختلف انجام نمایند تا افراد فرصت طلب که احیانا دربدنه دستگاههای ذیربط که متاسفانه گاه گداری شاهد ان هستیم که حق وحقوق افراد وکارگران درپاره ای مواقع ضایع می گرددراسامان دهند ونظارت بیشتری برکارکنان شهرستان داشته باشند

[پاسخ]

م ملکشاهی در گفته :

ضمن تبریک به برادر آشتاب امیدوارم زودتر نمایندگی اداره کار در شهرستان رومشکان آغاز به کار کند و از خداوند طلب پیشرفت در کار و عاقبت بخیری براتون دارم .

[پاسخ]

عالی پور از معمولان در گفته :

دردولت تدبیر وامید شایسته است که مدیران کل اول به فکر اصلاح امورات سازمان زیرمجموعه خود باشند (نظارت بیشتر برقضاوت وصدور رای کارگروکارفرما ) تاخدای نکرده افراد خاصی (اندکی )ازکارکنان که متاسفانه مشاهده شده که درقبال امتیازاتی ممکن است خدشه ای درنحوه رفتارشان پیش بیاید کنترل ونظارت بیشتری اعمال شود وبازرسی صحیح ومنطقی وبدون هیچ گونه ملاحظه ای باانان رفتارشود.

[پاسخ]

ميرزايي در گفته :

ضمن تبريك به جناب آقاي مهندس آشتاب و تشكر قدرداني از جناب اقاي ملكشاهي و آقاي دوستي كه بيشترين سهم را در انتخاب اقاي آشتاب را داشته اند تشكر كنم

[پاسخ]

فريدون دهقاني از علوم پزشكي لرستان در گفته :

انتصاب مهندس اشتاب را از سوي دولت تدبير واميد را تبريك عرض مي نماييم

[پاسخ]

مطلع پاسخ در تاريخ یکشنبه ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۲۱:۴۵:

ظاهرا آقای دهقانی پست سازمانی اش در علوم پزشکی تبریک گفتن به منصوبین به مسئولیتها است

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری به تنهایی از عهده اداره کار برنمی آید وظیفه ذاتی اداره کار صیانت از نیروی کار است

[پاسخ]

امیدوارم مشی آرام ایشان همساز منطق و عدالت و پایان ناشایسته سالاری و … گردد.

[پاسخ]

س امرایی رومشگان در گفته :

به امید موفقیت برادر اشتاب و سروسامان دادن به امورات مجموعه خود درشهرستانها ونظارت بیشتردرمجموعه مذکور تاخدای نکرده حقوق کارگران توسط عده ای ضایع نگردد.

[پاسخ]

ک.خ از معمولان(کارگر) در گفته :

اوفیش آشتاب اوما تا دی حقمان توسط بعضی کارمندیا پایمال نو

[پاسخ]

تبریک به مدیرجدید وامید که اوضاع این سازمان در کل استان ساماندهی شود.

[پاسخ]

میری از الشتر در گفته :

به امید موفقیت جناب اقای اشتاب

[پاسخ]

ســــــــــــــــــــــــــــردار در گفته :

جناب آقای آشتاب انتصاب شایسته و به حق جنابعالی را تبریک عرض نموده و آرزوی توفیقات روزافزون را برای جنابعای و جناب آقای دکتر عبدی نماینده فهیم خرم آباد را دارم.خسته نباشید .ارادتمند یوسفیان

[پاسخ]

ويس نامرد در گفته :

به اميد موفقيت و سلامتي براي جناب آقاي آشتاب .
همانطور كه مستحضريد آقاي آشتاب يكي از مديران ارزشي ميباشد اميدوارم با همكاري و مساعدت همه دلسوزان استاني و با كمك هم استانيهاي عزيز به اهداف مورد نظر برسند.

[پاسخ]

محسن فیض در گفته :

صمیمانه تبریک عرض می کنم امیدوارم مدیران اصول گرا دولت احمدی نژاد به همین منوال جای خودشان را به مدیران اصلاح طلب که واقعا” خواست اکثریت مردم حامی دولت تدبیر وامید روحانی است بدهند ومردم خاطره خوبی از اطول گرایان ومحافظه کاران ندارند طالب نیروهای راستگو مردمی وشجاع می باشند نه نیروهای قدرت طلب ونان به نرخ روز خور که حاضر نیستند بعد از 8سال مدیریت چاپلوسامه ومتملقانه قدرت را ترک کنند.

[پاسخ]

محسن فیض در گفته :

صمیمانه تبریک عرض می کنم امیدوارم مدیران اصول گرا دولت احمدی نژاد به همین منوال جای خودشان را به مدیران اصلاح طلب که واقعا” خواست اکثریت مردم حامی دولت تدبیر وامید روحانی است بدهند ومردم خاطره خوبی ازاصول گرایان ومحافظه کاران ندارند طالب نیروهای راستگو مردمی وشجاع می باشند نه نیروهای قدرت طلب ونان به نرخ روز خور که حاضر نیستند بعد از 8سال مدیریت چاپلوسامه ومتملقانه قدرت را ترک کنند.

[پاسخ]

اقای ویسکرمی امیدوارم موفق و موید باشید شما واقعا مدیر شایسته و باکفایت و با لیاقتی بودید

[پاسخ]

فـــــامـــــیـــــــل دور در گفته :

جناب آقای آشتاب ضمن تبریک به جنابعالی. لطفاً پیگیر موضوع استخدامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری مربوط به ادارات کار شهرستان های استان باشید. دکتر نوبخت گفته به هر دستگاهی که خودش بتونه تأمین اعتبار کنه مجوز استخدام میده. و من الله توفیق و علیه تکلان

[پاسخ]

علی در گفته :

با سلام امیدوارم که به امید خدا شهرمان هیچ بیکاری وجود نداشته باشه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :