کد خبر : 49058
تاریخ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 457 بازدید

فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت گسترش ورزش، لرستان را پویا می کنند

  فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت، ورزش را علت سلامت جسم و روح بیان کردو گفت: گسترش ورزش در لرستان چه در ابعادهمگانی و چه قهرمانی استان را پویا می کنند. به گزارش میرملاس به نقل از ایلنا، فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت در حاشیه همایش پیاده روی خانوادگی که در بخش درب گنبدکوهدشت برگزار شد؛ ورزش […]

 

فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت، ورزش را علت سلامت جسم و روح بیان کردو گفت: گسترش ورزش در لرستان چه در ابعادهمگانی و چه قهرمانی استان را پویا می کنند.

به گزارش میرملاس به نقل از ایلنا، فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت در حاشیه همایش پیاده روی خانوادگی که در بخش درب گنبدکوهدشت برگزار شد؛ ورزش را علت سلامت جسم و روح دانست و گفت: فرزندان خود را به ورزش تشویق کنیم و ورزش را یکی از عوامل دور کردن تنش و ایجاد مشکل‌های مختلف خانواده‌ها بدانیم.

سرهنگ آدینه وند با بیان اینکه نشاط و سلامتی لازمه یک جامعه سالم است؛ اظهار داشت: جامعه اسلامی برای رسیدن به اهدافش نیاز به نشاط و سلامتی دارد که حضور مردم در کنار ایثارگران نشان دهنده شاداب بودن آنان است.

وی گفت: به فرموده رهبر فرزانه انقلاب توجه به ورزش، نوعی امر به معروف است و ورزش علاوه بر تضمین سلامت افراد می تواند بسیاری از انحرافات اجتماعی را نیز برطرف نماید.

فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان کوهدشت، توجه به ورزش سالم را توجه به سلامت جامعه دانست و بیان داشت: همه باید در گسترش ورزش در جامعه چه همگانی و چه قهرمانی تلاش کنیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حمیدازادبخت در گفته :

سردار سلام
شما با روحیه بسیجی تان روح تازه به ورزش کوهدشت دادید کاشکی مسیولین ورزش اینقدر بفکر ورزش شهرستان باشند

[پاسخ]

وبلاگ گردان محبین در گفته :

خسته نباشید خدمت برادر ارزشمند آدینه وند که با تلاش شبانه روزی خود در حفظ روحیه بسیجیان شهرمان زحمت می کشند . ان شاءالله همواره در صحت وسلامت باشید .
یاعلی
وبلاگ گردان محبین

[پاسخ]

برادر ارزشی جناب اقای ادینه وند چرا با اینکه بچه ی طرهان هستید ولی اجازه می دهید طرحهای طرهان را یکی پس از دیگری بدزدند طرح پمپاژ اب سیمره – طرح اسفالت جاده ی بین المللی کربلا – جاده ی سیاه پله

[پاسخ]

اسپروگ در گفته :

خسته نباشید

[پاسخ]

بقاع نیوز در گفته :

آقای آدینه وند یکی از خادمان انقلاب شهر و است …انصافا دارای یک چهره ایمانی در عمل که حتی کم حرف میزند وباید رودر رو باشی تا بدانی…این طرح ها مسائل کلان است که این برادرمان عرض کرد سپاه نهادی نظامی و البته در بزنگاه ها برای حفظ انقلاب و دستاورد های آن هرکاری را بخواهدبخواهد انجام میدهد…ولی برای این پروژه ها بقیه کجایند پس؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :