کد خبر : 49122
تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 163 بازدید

استاندار لرستان: لرستان رتبه دوم بی‌برقی روستایی را در کشور دارد

  استاندار لرستان گفت: بعد از سیستان و بلوچستان که رتبه اول بی‌برقی روستایی را دارا است، لرستان با 153 روستا با 20 خانوار در رتبه دوم کشوری قرار دارد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، هوشنگ بازوند عنوان کرد: در کشور جشن برق‌رسانی به تمام روستاهای کشور برگزار شده است، اما متاسفانه […]

 

استاندار لرستان گفت: بعد از سیستان و بلوچستان که رتبه اول بی‌برقی روستایی را دارا است، لرستان با 153 روستا با 20 خانوار در رتبه دوم کشوری قرار دارد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، هوشنگ بازوند عنوان کرد: در کشور جشن برق‌رسانی به تمام روستاهای کشور برگزار شده است، اما متاسفانه خیلی از روستاها وجود دارند که به آنها برق‌رسانی نشده است.

وی گفت: دولت در بخش نیرو و برق مبلغ 22 هزار میلیارد تومان به بخش خصوصی بدهکار است و اگر فکری به حال آن نشود، کشور در آینده با مشکل کمبود برق مواجه می‌شود.

این مسئول با انتقاد از وضعیت تولید برق در استان لرستان عنوان کرد: متاسفانه کلنگ زیادی در این بخش در این استان به زمین زده شده، ولی سهم لرستان از تولید برق صفر است.

وی رشد مصرف انرژی در کشور را چهار برابر دنیا اعلام کرد و گفت: هر 45 سال در دنیا سرانه مصرف دو برابر می‌شود، ولی در ایران هر 12 سال یک‌بار است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ما شااله به این رتبه هامون . باید تو رکوردهای گینتس ثبت بشیم

[پاسخ]

از آخر اولیم این افتخار است/وکیلان را نشان قتدار است
فداکاری نشان مردم لر/وزیران را نشان اعتدال است

[پاسخ]

جوزی پور در گفته :

خدا رحم کند به مدیر عامل برق لرستان حتما …..

[پاسخ]

عظیم آزادبخت در گفته :

باسلام خدمت اصحاب رسانه باید عرض کنم در کشور ما چیزی که بسیار کمرنگه نظارت ودر نتیجه کار کردن و نکردن زیاد تفاوتی نداره و هر کس متناسب با وجدانش کار میکنه

[پاسخ]

بلاخره از یه چیزی رتبه داریم خدا زا شکر

[پاسخ]

جناب دکتر:آماروارقام نمیخوایم ،یه فکری به حال بیکاری بکن اگه وقت داری؟؟؟؟إإإإإإإإإإإإ

[پاسخ]

شهروند در گفته :

اصلاح ميكنم (بپرسيد )

[پاسخ]

از تهران در گفته :

کلاهمانو بذاریم بالاتر

[پاسخ]

امین امرایی در گفته :

به نظر نمیرسه که این آمار و ارقام درست باشن … طبق تحقیقات و گزارشهایی که ما از شرکت توزیع برق استان کسب کرده ایم تعداد روستاهای بالای 20 خانوار بدون برق استان در حدود 14 روستا می باشند ولی تعداد کل روستاهای بدون برق حدود 150 روستا که عدم راه دسترسی به روستاها بزرگترین مشکل پیش روی برقرسانی اعلام شده است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :