کد خبر : 49196
تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 457 بازدید

انتقاد امام جمعه پلدختر از نحوه برگزاری آزمون استخدامی

  امام جمعه پلدختر گفت: عدالت در آزمون استخدامی پلدختر رعایت نشده است و مسئولان باید پاسخگوی مردم باشند. به گزارش میرملاس نیوز، حجت‌الاسلام علی‌محمد لروند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پلدختر گفت: چرا یک آزمون استخدامی باید موجب درگیری داوطلبان و عوامل برگزاری آزمون شود. وی بیان کرد: آیا برگزاری آزمون آن هم […]

 

امام جمعه پلدختر گفت: عدالت در آزمون استخدامی پلدختر رعایت نشده است و مسئولان باید پاسخگوی مردم باشند.

به گزارش میرملاس نیوز، حجت‌الاسلام علی‌محمد لروند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پلدختر گفت: چرا یک آزمون استخدامی باید موجب درگیری داوطلبان و عوامل برگزاری آزمون شود.

وی بیان کرد: آیا برگزاری آزمون آن هم یک روز مانده به تغییر فرماندار شک برانگیز نیست؟! چرا به یکباره با ثبت‌نام کنندگان تماس گرفته می‌شود که فردا باید در آزمون شرکت کنید.

امام جمعه پلدختر برگزاری آزمون برای استخدام را خوب و رعایت عدالت دانست و متذکر شد: البته چگونگی و سالم برگزار کردن این آزمون‌ها شرط لازم احقاق حق است.

وی عنوان کرد: جوانان تحصیل کرده بیکار که هیچگونه پارتی ندارند، باید چه کار کنند، آیا مسئولان نباید به این خواسته آنها توجه کنند.

لروند با بیان بسیاری از مردم و جوانان با مراجعه به وی اینگونه آزمون‌ها را شک برانگیز اعلام کردند، خواستار پیگیری فرماندار جدید شد.

به گزارش فارس، آزمون استخدامی شرکت بهره‌برداری خطوط انتقال اتیلن غرب صبح جمعه گذشته در شهرستان پلدختر برگزار شد که ممانعت از ورود برخی داوطلبان به جلسه آزمون موجب درگیری‌هایی شد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

تنگه شيرز در گفته :

بي نظير است توي تاريخ

[پاسخ]

شفیعی پلدختر در گفته :

درود خدا بر بزرگ مرد لر و زبان گویای محرومیت پلدختر همیشه زنده باشی و برقرار

[پاسخ]

پلدختر در گفته :

حاج آقا لروند به نماینده شهرمان بگویید اگر نمی تواند صدای مظلومیت و محرومیت مردم خصوصا جوانان بیکار و کشاورزان بی بضاعت را به گوش مسئولین برسونه و یا نمیتونه کاری بکنه استعفا بدهد به خدا مردم راضی به استعفای ایشان هستند

[پاسخ]

تالاب زنده رود در گفته :

حاجی جان به نظر شما اداره کار مقصر نیست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :