کد خبر : 49412
تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 928 بازدید

سایت خبری عصر ایران : نارضایتی کوهدشتی‌ها از اجرا نشدن پروژه سدسازی

  پيگيري نکردن اجراي پروژه احداث يك سد در لرستان مردم شهرستان كوهدشت از توابع این استان را آزرده كرده است. به گزارش سایت خبری عصر ایران ؛ كوهدشتی‌ها که به دليل عدم پيگيري اجراي پروژه سد معشوره دست به اعتراض زده‌اند، شكايت خود را به مسئولان شهرستاني از جمله فرماندار، امام جمعه و شهرداري […]

IMG12492014

 

پيگيري نکردن اجراي پروژه احداث يك سد در لرستان مردم شهرستان كوهدشت از توابع این استان را آزرده كرده است.

به گزارش سایت خبری عصر ایران ؛ كوهدشتی‌ها که به دليل عدم پيگيري اجراي پروژه سد معشوره دست به اعتراض زده‌اند، شكايت خود را به مسئولان شهرستاني از جمله فرماندار، امام جمعه و شهرداري برده اند.

بر اين اساس جمعي از مردم كوهدشت در تجمعي مسالمت آميز ضمن اعلام بيعت با نظام مقدس جمهوري اسلامي ایران خواستار پيگيري هرچه سريعتر پروژه‌هاي نيمه‌تمامي هستند كه تاكنون خبري از پيشرفت‌ فيزيكي آن‌ها نبوده است.

معترضين كه گمان مي كردند اين موضوع به دليل كوتاهي نماينده شهرستان بوده است شعارهايی عليه وي سرداده و یادآور شدند که پیگیری پروژه‌هاي این شهر جزء وعده‌های انتخاباتی وی بوده است.

نماينده معترضين در اين باره گفته است كه كوهدشتي‌ها از دولت خواسته اند ظرف  20 روز به شكايت آنها رسيدگي كنند و ضمن تعیین تکلیف پروژه‌هاي نيمه‌تمام زمينه برخورداري از منابعي كه در طي سال‌هاي اخير با زحمت بسياري كسب شده‌اند را محيا كنند.

اتمام پروژه‌هاي سد معشوره، پتروشيمي كوهدشت و خودروسازي اين شهرستان در راستای حل معضل بیکاری و کمک به رونق اقتصادی منطقه از جمله درخواست‌هاي معترضين بوده است و همچنین با تدبیر نیروی انتظامی اعتراض بدون هیچ مشکل امنیتی واجتماعی به پایان رسید یکی از شعارهای معترضین تشکر از نیروی انتظامی بود که در اینجا موید تدبیر عوامل این نیرو در برخورد منطقی با معترضین بود.

گفتني است استان لرستان با 18.9 درصد دارای بیشترین نرخ بیکاری در میان استان‌های کشور است.

منبع : عصر ایران

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سامان آزادبخت در گفته :

تنها خاسته ما کوهدشتی ها اجرایی کردن این پروژه های نیمه تمام است واقعآ اگر درشهرستان کوهدشت کار وجود داشته باشد چرا جوان کوهدشتی بایدخلاف کار شود

[پاسخ]

کشاورز پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹:

مدیر سایت امار بیکاری در شهرستان کوهدشت بسیار فرا تر از این اعداد و ارقام میباشد…

[پاسخ]

مردم پاسخ در تاريخ شنبه ۱۳ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰:

خواسته مردم,نه (( خاسته ))

[پاسخ]

سلام به اميد خدا اين نيز بگذرد و با همت مردم اين سد ساختني است چون پايه هاي ان محكم است واب ان دشتهي تشنا كوهدشت را سيراب خواهد كرد اندكي صبر سحر نزدك است .با تشكر از مدير محترم سايت ميرملاس.

[پاسخ]

ناامید پاسخ در تاريخ پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۲۳:۳۵:

باش تا صبح دولتت بدمد!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :