کد خبر : 49538
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 708 بازدید

مصوبات سفر استاندار لرستان به رومشکان اجرایی شود

    امام جمعه رومشکان گفت: امیدوارم مصوبات سفر استاندار و شورای برنامه ریزی لرستان در شهرستان رومشکان به اجرا در آید و مردم می خواهند مصوبات این سفر در حد نوشتن نباشد بلکه اجرایی شود. به گزارش میرملاس ، حجت الاسلام علی اکبر جمیاری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان رومشکان با […]

1391275747_img_3171

 

 

امام جمعه رومشکان گفت: امیدوارم مصوبات سفر استاندار و شورای برنامه ریزی لرستان در شهرستان رومشکان به اجرا در آید و مردم می خواهند مصوبات این سفر در حد نوشتن نباشد بلکه اجرایی شود.

به گزارش میرملاس ، حجت الاسلام علی اکبر جمیاری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان رومشکان با اشاره به صبر کردن در راه کسب علم اظهار کرد: جوانان باید در راه کسب علم صبر داشته باشند و به سراغ سختی های این راه ارزشمند بروند.

وی افزود: جوانان باید مثل علما و بزرگان ما خودشان را به زحمت بیندازند و کسب علم کنند. چراکه وقتی جوان ما عالم شد و فناوری را بدست آورد دشمن ناچار است عقب بکشد.

امام جمعه شهرستان رومشکان در خطبه دوم خود با اشاره به سالروز شهادت استاد مطهری بیان کرد: شهید مطهری نشان داد که عالم دینی در عین حال سیاسی نیز باشد و  ولایت فقیه را باید با خون حفظ کرد.

وی تصریح کرد: اگر چه دشمنان استاد مطهری را ترور کردند ولی نمی توانند راه مطهری را ترور کنند و ما با قطره های خونمان در مقابل دشمن منافق داخلی و خارجی  با جهاد علمی ایستادگی می کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین جمیاری با تبریک روز معلم به تمام معلمان عنوان کرد: به فرموده امام خمینی(ره) معلمی شغل انبیا است و  معلمان ما می توانند فرهنگ یک جامعه را متحول کنند  و البته باید توجه داشته باشند که معلمی نباید فدای سیاست زدگی  برخی از مسئولان شود.

امام جمعه رومشکان  با تبریک روز عقیدتی و سیاسی در سپاه و بسیج  تصریح کرد: این روز برگرفته از عقیده شهید مطهری است و این عقیده به ولایت  است که به سپاه و بسیج قدرت فهم اطاعت از رهبری را عنایت کرده و سبب شده که سپاه پاسداران حافظ نظام و ولایت باشد.

وی با اشاره به سالروز انحلال حزب توده افزود: حزب توده سبب نفاق در جامعه شد و ترور های زیادی انجام دادند که خدا ریشه آنها را کند و برای همیشه نابود کرد.

حجت الاسلام جمیاری با اشاره به بازدید مقام معظم رهبری از مجموعه صنعتی مپنا در هفته گذشته بیان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مشکلات با ایستادگی روی پای خود حل می شود  که منظور ایشان این است که مردم ما و مسئولان ما در مقابل زیاده خواهی های دشمنان کوتاه نیایند.

وی با اشاره به ضرورت حمایت از بخش تولید تصریح کرد: باید تولید کنندگان را حمایت کنیم که روی پای خود بمانند که لازمه این کاره کنترل واردات به داخل است.

وی با اشاره به اهمیت موضوع فرهنگ در جامعه اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند رشد اقتصادی می خواهیم اما نباید از رشد فرهنگی فاصله بگیریم؛ زیرا بدون فرهنگ دینی نه ممکن است ونه فایده ای دارد که این سخنان ایشان حجت را بر همه تمام کرد و مسئولان باید به فکر فرهنگ جامعه باشند.

امام جمعه رومشکان با اشاره به سفر استاندار لرستان به شهرستان رومشکان افزود: از حضور استاندارو شورای برنامه ریزی استان لرستان در شهرستان رومشکان تشکر می کنم و امیدوارم این مصوبات به اجرا در آید و مصوبات این سفر در حد نوشتن نباشد که این مطالبه  مردم رومشکان است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

بی طرف در گفته :

با تشکر از امام جمعه محترم که الحق مطالبات مردم را به مسئولین گوشزد میکنند، امام جمعه محترم برای مردم تبیین کنند که چرا از نیروهای اصلاح طللب که اکثرا خانواده های معظم شهدا ،جانبازان ،ایثارگران ونیروهای دلسوز باوجهه ودارای پایگاه وجایگاه خوبی هستند(که خود امام جمعه بر این مسئله واقفند و برحرف حقیر صحه می گذارند)در ستاد نماز جمعه و دفتر شان استفاده نمی کنند وبا این کار عملا شاید نیمی از پتانسیل وظرفیت نیروهای خدوم این شهرستان را کنار میگذارند وخدای ناکرده انها را نسبت به دین واسلام وانقلاب که ثمره خون هزاران شهید است دلسرد می کنند.

[پاسخ]

یوسف پاسخ در تاريخ شنبه ۱۳ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۱۳:۵۸:

موافقم

[پاسخ]

رزمنده دیروز بسیجی امروز/امرائی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۳ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۱۴:۲۲:

نماینده ولی فقیه باید بیانات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای را سرلوحه کار خود قرار دهد.آقا فرمودند جذب حداکثری دفع حداقلی.امام جمعه نباید اصلاح طلبی واصول گرایی ویا سایر فعالیتهای گروهی را معیار قرار دهد.معیار امام جمعه باید تقوا ,ایمان,کردار,درستکاری, صداقت و… باشد.

[پاسخ]

رومشکانی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۳ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۲۳:۲۸:

شما را به خدا در این چند هفته نماز جمعه باشکوه و با حلاوت خاصی و وحدت دشمن شکن در رومشکان برگزار شده با این کارها (اصولگرایی و اصلاح طلبی )این عبادت وحدت بخش از مسیر اصلی خارج نکنید هر کسی که در ستاد نمازجمعه که باشد جز کار کردن برای رضای خدا و خدمت خالصانه به هرچه بهتر برگزار کردن نماز جمعه مگه کاری دیگه میکنه شما را بخدا از حرکات تفرقه افکنانه پرهیز کنید

[پاسخ]

به لطف خداوند وپیگیری های استاندار محترم ونماینده عزیزمان انشااله به زودی کلیه مصوبات اجرایی خواهند شد

[پاسخ]

رومشگانی در گفته :

اگه دکتر ملکشاهی نماینده نبود مسولان نمی دانستند رومشگان وجود دارد از استاندار متشکریم

[پاسخ]

رومشگانی پاسخ در تاريخ شنبه ۱۳ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۱۴:۰۴:

اولا اقای ملکشاهی دکترنیستند ایشان در حین نمایندگی اشان وبا حقوق نمایندگی اشان دارند در دانشگاه ازاد دوبی در مقطع دکترا درس می خونند ومعلوم نیست به علت وقتی که برای پیگیری امور عمرانی مردم می گذارند بتوانند دروسشان را پاس کنند ثانیا ایشان تنها کاری که برای مردم رومشگان کردند بحث فرمانداری یا شهرستان شدن رومشگان است که همه ادمهای منصف میدانند این جز وعده های رقبای ایشان هم بود وحتی مکاتباتی هم در این مورد شده بوده است اما واقعیت این است که مردم رومشگان ترجیح می دهند اینکار انجام نمی شد ولی یک کارخانه یا یک صنعت یا سدمعشوره که سهم رومشگان هم در ان است را انجام میدادند نشنیده ایی که می گویند فکر نان باش که خربزه اب است اما حرف اخر اینکه اقای ملکشاهی اصالتا ایلامی هستند حتی ایشان .خود حاج الهیار .بخشی از دروس مدرسه ایی خود را در ایلام گذرانده وروستای مهکی قدمتی نداره .بدون تعصب می گویم ایشان یک ایلامی اصیل وبا شرف هستند/خداحافظ

[پاسخ]

حيدر پاسخ در تاريخ شنبه ۱۳ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۲۰:۴۵:

دمت گرم

[پاسخ]

قبادی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷:

چند موضوع بی ارزش گفتی وچند موضوع دروغ
موضوعات بی ارزش = ۱ – یعنی تمام مشکل دکتر بودن یا نبودن ایشان است ٫ بعد از این همه سال مدیریت در دادگستری تجربه وسوادش از خیلی از دکتراهای حقوق بیشتره ۲ – به نظر شما شهرستان شدن رومشگان کار مهمی نبوده ، بهتره بری در باره مزایای شهرستان شدن تحقیق کنی ۳ – خداوکیلی خودت خوب فکر کن این حرف بچه گانه ای نیست که میگی ایلامی است مگه چه فرقی داره کسی که برای یه جا زحمت می کشه کجایی باشه
موضوعات دروغ = ۱ – به نظر تو در این سی سال زحمت کشیدن و خدمت به مردم نمی شه پس انداز کرد که می گی با حقوق نمایندگی داره تحصیل می کنه ۲- چرا میگی نماینده های دیگه هم می خواستن رومشگان رو شهرستان کنند ما که چیزی ندیدیم از این نماینده های منطقه گرا

[پاسخ]

امیران پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷:

جناب آقای رومشگانی
با سلام
خواستم به عرض مبارک برسانم در مورد اینکه میگوئید ملکشاهی رومشگانی نیست هیچ کدام از ساکنین رومشگان اصالتا در این مکان نبوده اند ودر سالیان دور هر کدام به نوعی وبه خاطر مشکلاتی کوچ کرده ودر رومشگان ساکن شده اند از جمله خود من که با اینکه امرایی هستم ودر چقابل زندگی میکنم وهمه ما را از رومشگانی های اصیل میدانند اما پدران ما از روستاهای نوراباد بوده اند که به خاطر فرار از بیماریهای واگیر دار در رومشگان ساکن شده اند
در مورد مدرک دکترا هم حرفی ندارم ولی میدانم که ایشان دانشجوی دکترا هستند پس میشود ایشان را دکتر صدا زد
سوم در مورد شهرستان شدن رومشگان :نه دوست عزیز ما به شهرستان شدن بیشتر راغب بودیم چون میدانیم چه مزایایی دارد.واصلا از قدیم مردم دنبال استقلال رای بوده اند.به امید خدا وکوشش مسئولین کار تولید وصنعت هم در رومشکان شکوفا خواهد شد.
در پایان انشالله همیشه سالم وتندرست باشید

[پاسخ]

قیطاس بگ پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰:

جناب رومشکانی واقعااگه بچه رومشکان بودی دروغ به این بزرگی نمیگفتی؟ چون پدربزرگ ومادربزرگ آقای ملکشاهی حداقل حدودصدساله که مامیشناسیم رومشکانی اند حالاشماملکشاهی رابااین سن وسال میگین بچه ایلامه ودرمدارس ایلام درس خونده دیگه مصیبتی به بزرگی دروغ شما وجود نداره که به خورد خلق الله میدی.خدا ازین بدترت نکنه.

[پاسخ]

رومشگانی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۱۵:۵۹:

باسلام در صورتی که لطف بفرمایید نام پدر وپدر بزرگشان را که در رومشگان زندگی می کردند وشغلی که به ان مشغول بودند را بگویید ممنون میشویم شاید ما اشتباه میکنیم ایشان اصالتا ایلامی نباشند

[پاسخ]

زال پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱:

جناب رومشکانی واقعااگه بچه رومشکان بودی دروغ به این بزرگی نمیگفتی؟ چون پدربزرگ ومادربزرگ آقای ملکشاهی حداقل حدودصدساله که مامیشناسیم رومشکانی اند حالاشماملکشاهی رابااین سن وسال میگین بچه ایلامه ودرمدارس ایلام درس خونده دیگه مصیبتی به بزرگی دروغ شما وجود نداره که به خورد خلق الله میدی.خدا ازین بدترت نکنه.

[پاسخ]

مهدی پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۰۰:۰۲:

ملکشاهی دکتر نیست
ضمنا ایشان عملکرد موفقی هم برای رومشکان و کوهدشت نداشته اند

[پاسخ]

غلامحسین اکبری در گفته :

با عرض سلام وخسته نباشید .در صورت تمایل می توانید خبرهای شیلاتی شهرستان بروجرد را از وبلاگ شیلات بروجرد به آدرسshilat-borojerd.blogfa.comدریافت نمایید.
با تشکر غلامحسین اکبری مسئول شیلات بروجرد

[پاسخ]

از بيانات شيوا ودلسوزانه امام جمعه محترم در خصوص پيگيري مصوبات استانداري لرستان در شهرستان رومشكان سپاسگزاريم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام خدمت نماينده محترم ولي فقيه در شهرستان رومشگان .چرا فرماندار ونيروي انتظامي ومسئول دادگستري اين شهرستان به فكر امنيت مردم روستاي كهريز وگيژان نيستند از دست اراز واوباش آرزامش ندارند

[پاسخ]

جایگاه امامت جمعه جایگاه پدر نسبت به فرزندان است و پدر بایستی به همه فرزندان خود توجه نماید و امام جمعه که در این جایگاه قرار دارد بایستی نسبت به همه اقشار جامعه توجه داشته باشد وبحمدالله ایشان از این دیدگاه برخوردار است.همه اهالی شهرستان رومشگان بایستی پشتیبان ایشان باشید تا حاج آقای جمیاری هم در این مسئولیت از حقوق ملت و مردم دفاع نماید. با حرفهای سیاسی و خطی و جناهی که جز غیبت چیزی نیست خودداری نمایید. برای کوری چشم دشمنان یکپارچه در نماز وحدت آفرین جمعه حضور بهم رسانید

[پاسخ]

سلام دوست عزيز اين حرفها كه در مورد ارازل روستاي كهريز وگيژان زدم نه خطي ونه جنا هي ا ست بنده از ارادتمندان آقاي جمياري هستم چرا همه حرفهي حقيقت را به پاي جريان خطي و جناهي ميزاريد مردم ضعيف وبيچاره اي كه افراد ناشناس شبانه آرامش وآسايش از آنها گرفته اند شبانه در روستا به جان افراد ضعيف مي افتند به زور اموال آنها راميبرند وحتي آنها را شكنجه ميدهند واز ترس كه شبانه آنهارا گلوله باران نكنند اعتراض نميكنند وهر شبي كه موفق به دزدي نمي شوند شبانه در سطح روستا تا صبح شروع به تير اندازي به سمت آسمان ميكنند تا آرامش را از مردم بگيرند پس مسلماني وغيرت كجارفته كه مسئولين دادگسري ونيروي انتظامي ساكت نشسته اند وهرشب گله هاي دامداران را از آنها ميگيرند وكشاورزان در فصل برداشت آرامش ندارند بايد تاصبح وبرعكس از صبح تاشب نگهباني بدهند تا مزارع آنهارا آتش نزنند خواهشن حرمت جد بزگوارت را داشته باش وهمه چيز رابه پاي خطي وجناحي نذاريد با اين حرفها فقط بايد در قيامت جوابگوي مردم ضعيف باشيد

[پاسخ]

سید پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۲۳:۴۴:

باسلام دوست من خطاب بنده شما نبودید به حاج آقا و همه اهالی اهل نظر توصیه ای برادرانه بود و حف جنابعالی کاملا صحیح است.

[پاسخ]

ازرزمندگان دفاع مقدس وجانباز ان دفاع مقدس در گفته :

با سلام باور كنيد حرفهاي اين دوست عزيزمان در مورد نا امني در روستاي كهريز وگيژان حقيقت دارد ما كه آرامش نداريم خواهشدارم كه رسيدگي نماييد باتشكر

[پاسخ]

شهرستان كوهدشت هنوز نمايندهاي مانند آقاي ملكشاهي نداشته چرا حقيقت رانمي گويد نمايندهاي گذشته حتي توان صحبت در مجلس رانداشتند تابرسد به اينكه از حقوق يك شهرستان دفاع كنند

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۲۳:۳۹:

درود بر شما

[پاسخ]

قطعا ستاد نماز جمعه ودفتر امام جمعه بایستی از افراد مورد وثوق ایشان باشد وایشان حق دارد افراد همراه را بعنوان همکار برگزیند .

[پاسخ]

زال پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۵ اردیبهشت , ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰:

ایشان بنده خداکه مردم رومشکان رانمی شناسن که خوب وازبدو… تشخیص دهندکسی مانندجنابعالی موردوثوق به ایشان معرفی میکنی.ایشان گناهی ندارن.

[پاسخ]

باتشكر از امام جمعه محترم ونيروي انتظامي يكي از ارازل روستاي كهريز وگيژان باشجاعت نيروي انتظامي دستگير شد ولي چند نفرديگر هست كه ليستشان تحويل نيروي انتظامي هست خواهش داريم كه نيروي انتظامي در دستگيري اين ارازل اقدام كند تا آرامش به اين روستا باز گردد چون امنيت در اين روستا نيست

[پاسخ]

درود خدا بر خدمت گذاران صديق درود برآقاي ملكشاهي كه كه سر بلندي رومشگان راميخواهد خداقوت دلاور

[پاسخ]

پایگاه امام رضا شورا ب دریکوند در گفته :

من حاج اقا جمیاری را از نزدیک می شناسم فردی بزرگوار ومتین هستند زحمات زیادی برا نظام کشیدند مورد وثوق همی بسیجیان استان بخصوص خرم اباد هست صداقت و گفتارش برکسی پوشیده نیست خدا حفظش کند

[پاسخ]

رومشگانی در گفته :

ضمن احترام به همه دوستانی که قلم زدند و مطلب نوشتند . من بعنوان یک هم استانی بدون حب و بغض عرض میکنم که : حاج آقا جمیاری از زمان ورود به این شهرستان فارغ از هرگونه گرایش ، ندای وحدت و اخوت را سر داده و عامل وحدت منطقه شده اند ، خداوند به ایشان توفیق بدهد تا در ادامه راه هم اینگونه باشند که حتما خواهند بود، چون ایشان نماینده ولی فقیه بوده و وامدار هیچ گروه و یا شخصی نبوده و نخواهند بود .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :