کد خبر : 49651
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 188 بازدید

سهرابی : شبکه «نسیم» چهارشنبه در کردستان افتتاح می‌شود

  مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی از افتتاح رسمی شبکه تلویزیونی «نسیم» در روز چهارشنبه خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز، سیدتقی سهرابی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت: شبکه نسیم پس از طی مراحل آزمایشی روز چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه با حضور رئیس سازمان صداوسیما، مردم و مسئولان استان کردستان در این استان […]

 

مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی از افتتاح رسمی شبکه تلویزیونی «نسیم» در روز چهارشنبه خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز، سیدتقی سهرابی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت: شبکه نسیم پس از طی مراحل آزمایشی روز چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه با حضور رئیس سازمان صداوسیما، مردم و مسئولان استان کردستان در این استان افتتاح می‌شود.

وی درباره انتخاب استان کردستان برای افتتاح رسمی این شبکه توضیح داد: مردم استان کردستان در طول 8 سال دفاع مقدس خدمات بسیار ارزنده‌ای به کشورمان ارائه کرده‌اند؛به پاس زحمات زیادی که این مردم کشیده‌اند، صداوسیما تصمیم گرفت با این اقدام؛ قدردانی کوچکی از زحمات این عزیزان داشته باشد.البته صداوسیما به مردم همه استان‌های ایران زمین احترام می‌گذارد همان‌طور که پیش از این شاهد برگزاری مراسم‌ پیرغلامان در استان‌های گلستان و اردبیل برگزار شد و امسال نیز در استان خوزستان برگزار می‌شود. همچنین پیش از این جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها در استان فارس برگزار شد و امسال در تبریز برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: هنرمندان، اساتید و دانشگاهیان، علما و مقامات استانی در این مراسم حضور دارند.

وی گفت: مراسم افتتاحیه که بعد از ظهر روز چهارشنبه است، به صورت زنده از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

یک همشهری در گفته :

سلام سید عزیز همه استانها را گفتی و نگفتی لرستان …………….
باز هم مظلومیت قوم سلحشور

[پاسخ]

هربژی کردستان

[پاسخ]

سيف الهي .تهران در گفته :

سلام سيد جان خسته نباشين .ياد زمان خدمت سربازي بخير .تيپ 57 ابوالفظل شما مخابرات بودين اگر اشتباه نكنم حقير عقيدتي وتبليغات.

[پاسخ]

س.م. والی پور در گفته :

سلام آقای ابراهیمی . تعصب خاصی به کردستان داری که یکسره اخبار کردستان رامنعکس میکنی ؟ البته حق داری آنجا خانه ی دوم لرستانیها است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :