کد خبر : 49796
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,070 بازدید

استخدام در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، تکذیب شد

به گزارش میرملاس به نقل از خبر افلاک، چندروزی است که خبر استخدام در سپاه در گوشه و کنار شهر خرم آباد به گوش می رسد همین امر باعث شده که بسیاری از جوانان جویای کار  با ثبت نام در بعضی از سایت ها در دام افراد سودجو گرفتار شوند. در پی گیری صحت و […]

40072361646167967587

به گزارش میرملاس به نقل از خبر افلاک، چندروزی است که خبر استخدام در سپاه در گوشه و کنار شهر خرم آباد به گوش می رسد همین امر باعث شده که بسیاری از جوانان جویای کار  با ثبت نام در بعضی از سایت ها در دام افراد سودجو گرفتار شوند.

در پی گیری صحت و سقم این خبر  سید عابدین موسوی؛ مسئول گزینش سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان  در اطلاعیه ای این موضوع را تکذیب کرد.

متن این اطلاعیه در زیر آمده است:

به اطلاع عموم داوطلبین استخدام در سپاه می رساند که در سال 1393 سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان هیچ گونه استخدامی ندارد اما بعضی از روزنامه ها (روزنامه بازار کار) ، سایت های اینترنتی و کافی نت ها در یک حرکت مغرضانه  و خارج از وظیفه ذاتی خود جهت اخاذی  و سرکیسه کردن عامه جوانان طالب کار شروع به نشر اکاذیب نموده اند لذا بدین وسیله هشدار داده می شود که هکر های اینترنی  در انتظار شماره حساب شما می باشند لذا قبل از هر اقدام جهت صحت و سقم اطلاعیه استخدام با مرکز گزینش و عضویابی سپاه تماس حاصل فرمایند.

 

 

 

درج شده توسط : بهزاد باقری / دبیر سرویس شهدا و منتظران " میرملاس نیوز "bagheri1348@yahoo.com

دیدگاه ها

باید با این رسانه ها برخورد کرد ، سپاه اگر هم بخواهد اقدامی در این زمینه انجام دهد باید جذب داشته باشد .

[پاسخ]

من حاضرم بیام تو سپاه با مدرک قوق لیسانس و بسیج تمام وقت کارم کنم خیلی دوست دارم در سپاه کار کنم.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :