کد خبر : 49904
تاریخ انتشار : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 256 بازدید

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان خبر داد: راه‎اندازی 10 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد

  رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: 10 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد راه‎اندازی می‎شود. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا جعفری با حضور در جمع دانشجویان متمرکز تحصیلات تکمیلی مرکز خرم‎آباد بیان کرد: توسعه تحصیلات تکمیلی در تمامی مراکز و واحدهای این دانشگاه که دارای شرایط لازم هستند، صورت می‎گیرد و با […]

 

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: 10 رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد راه‎اندازی می‎شود.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا جعفری با حضور در جمع دانشجویان متمرکز تحصیلات تکمیلی مرکز خرم‎آباد بیان کرد: توسعه تحصیلات تکمیلی در تمامی مراکز و واحدهای این دانشگاه که دارای شرایط لازم هستند، صورت می‎گیرد و با توجه به درخواست جوانان این استان در راستای تحصیل در مقطع کارشناسی به عنوان یکی از مهمترین برنامه‎های در دست پیگیری این دانشگاه در سال‎جاری است.

وی اظهار کرد: ایجاد 10 رشته دیگر تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در دست پیگیری بوده که در صورت موافقت نهایی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و وزارت علوم، تحقیقت و فناوری از مهر ماه سال جاری در این رشته‎ها دانشجو پذیرش می‎شود.

لازم به ذکر است که در این نشست ابتدا دانشجویان به بیان مشکلات و سؤالات آموزشی دانشجویی و پژوهشی خود از جمله تجهیزات اداری، تکمیل کتابخانه و سالن مطالعه، راه‎اندازی اتوماسیون تغذیه و سلف سرویس، ارائه خدمات آزمایشگاهی دانشگاه پیام نور مرکز خرم‎آباد پرداختند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محمود مهکی قم در گفته :

مبارکه

[پاسخ]

چ رشته هایی رو میخوان بیارند؟

[پاسخ]

پژمان گراوند در گفته :

واقعا دکتر جعفری خسته نباشن از معدود مسئولینیه که زحمت میکشه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :