کد خبر : 49907
تاریخ انتشار : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 106 بازدید

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خبر داد: کسب رتبه اول لرستان در تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام کشور

  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان از کسب رتبه اول این استان از حیث تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام در بین ادارات کل نوسازی مدارس کشور خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا،حسین اسدی‎پورگفت: این موفقیت نشان می‎دهد لرستان دارای ظرفیت‎های بالایی است که با همت همه باید با فرهنگ‎سازی مناسب در حوزه‎های […]

 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان از کسب رتبه اول این استان از حیث تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام در بین ادارات کل نوسازی مدارس کشور خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا،حسین اسدی‎پورگفت: این موفقیت نشان می‎دهد لرستان دارای ظرفیت‎های بالایی است که با همت همه باید با فرهنگ‎سازی مناسب در حوزه‎های مختلف این مهم را نیز به سایر بخش‎ها تسری دهیم.

 وی با اشاره به برگزاری جشنواره شانزدهم در خرداد ماه سال‎جاری به میزبانی خرم‎آباد گفت: امسال نیز همچون سال گذشته با توانی مضاعف‎تر رویکرد اصلی جشنواره را برای تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام قرار داده‎ایم و به این مهم خوش‎بین هستیم.

مهندس اسدی‎پور اضافه کرد: در لرستان 103 پروژه نیمه تمام داریم که برای تکمیل این تعداد پروژه به اعتباری بالغ بر 725 میلیارد ریال نیاز است تا آنها را به آموزش و پرورش تحویل دهیم.

 مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان درباره تکمیل پروژه‎های نیمه تمام توسط خیرین مدرسه‎ساز اظهار کرد: خیرین می‎توانند با تقبل حداقل 30 درصد از هزینه کل پروژه نیمه تمام علاوه بر برخورداری از اجر معنوی و پاداش اخروی به دانش‎آموزان استان کمک کنند تا هرچه سریع‎تر در محیطی زیبا و جذاب و مناسب به امر تحصیل مشغول شوند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

قرعلیوندی در گفته :

با عرض سلام دوستان عزیز
دبستان ابتدایی (دکتر شریعتی ) روستای قرعلیوند که سالها از ساخت آن می گذرد ، در حال حاضر ناامن بوده و در دیوار های آن شکاف های زیادی به چشم خورده و مکان مناسبی برای تعلیم و تربیت نیست ، باتوجه به جمعیت بالغ بر 5 هزار نفری این روستا ، امید داریم در اسرع وقت نسبت به ساخت دبستان ابتدایی اقدام گردد .

رماوند در گفته :

آقای اسدی ضمن سلام و خسته نباشی چرا مدرسه ای رو که در روستای رماوند ساختید بدون اینکه افتتاح شود اجازه داده اید که تخریبش کنند.لطفا رسیگی کنید.روستای رماوند غربی ترین روستای شهرستان رومشکان

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :