کد خبر : 49907
تاریخ انتشار : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 106 بازدید

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خبر داد: کسب رتبه اول لرستان در تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام کشور

  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان از کسب رتبه اول این استان از حیث تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام در بین ادارات کل نوسازی مدارس کشور خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا،حسین اسدی‎پورگفت: این موفقیت نشان می‎دهد لرستان دارای ظرفیت‎های بالایی است که با همت همه باید با فرهنگ‎سازی مناسب در حوزه‎های […]

 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان از کسب رتبه اول این استان از حیث تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام در بین ادارات کل نوسازی مدارس کشور خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا،حسین اسدی‎پورگفت: این موفقیت نشان می‎دهد لرستان دارای ظرفیت‎های بالایی است که با همت همه باید با فرهنگ‎سازی مناسب در حوزه‎های مختلف این مهم را نیز به سایر بخش‎ها تسری دهیم.

 وی با اشاره به برگزاری جشنواره شانزدهم در خرداد ماه سال‎جاری به میزبانی خرم‎آباد گفت: امسال نیز همچون سال گذشته با توانی مضاعف‎تر رویکرد اصلی جشنواره را برای تکمیل پروژه‎های نیمه‎تمام قرار داده‎ایم و به این مهم خوش‎بین هستیم.

مهندس اسدی‎پور اضافه کرد: در لرستان 103 پروژه نیمه تمام داریم که برای تکمیل این تعداد پروژه به اعتباری بالغ بر 725 میلیارد ریال نیاز است تا آنها را به آموزش و پرورش تحویل دهیم.

 مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان درباره تکمیل پروژه‎های نیمه تمام توسط خیرین مدرسه‎ساز اظهار کرد: خیرین می‎توانند با تقبل حداقل 30 درصد از هزینه کل پروژه نیمه تمام علاوه بر برخورداری از اجر معنوی و پاداش اخروی به دانش‎آموزان استان کمک کنند تا هرچه سریع‎تر در محیطی زیبا و جذاب و مناسب به امر تحصیل مشغول شوند.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

قرعلیوندی در گفته :

با عرض سلام دوستان عزیز
دبستان ابتدایی (دکتر شریعتی ) روستای قرعلیوند که سالها از ساخت آن می گذرد ، در حال حاضر ناامن بوده و در دیوار های آن شکاف های زیادی به چشم خورده و مکان مناسبی برای تعلیم و تربیت نیست ، باتوجه به جمعیت بالغ بر 5 هزار نفری این روستا ، امید داریم در اسرع وقت نسبت به ساخت دبستان ابتدایی اقدام گردد .

[پاسخ]

رماوند در گفته :

آقای اسدی ضمن سلام و خسته نباشی چرا مدرسه ای رو که در روستای رماوند ساختید بدون اینکه افتتاح شود اجازه داده اید که تخریبش کنند.لطفا رسیگی کنید.روستای رماوند غربی ترین روستای شهرستان رومشکان

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :