کد خبر : 4991
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 193 بازدید

حمزه پور : شهرستان کوهدشت برای سفر چهارم هیئت دولت آماده می‌شود

    به گزارش میرملاس نیوز ، غلام‌رضا حمزه‌پور عصر امروز در چهارمین جلسه ساماندهی ستاد ارتحال امام در کوهدشت گفت: مسئولیت و ساماندهی افراد اعزامی جهت سالگرد ارتحال امام به مرقد مطهر با فرمانداری و تامین هزینه‌ها بر عهده دستگاه‌های دولتی است که باید از محل اعتبارات ادارات تهیه شود. وی ادامه داد: تشکیل این جلسات و […]

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ، غلام‌رضا حمزه‌پور عصر امروز در چهارمین جلسه ساماندهی ستاد ارتحال امام در کوهدشت گفت: مسئولیت و ساماندهی افراد اعزامی جهت سالگرد ارتحال امام به مرقد مطهر با فرمانداری و تامین هزینه‌ها بر عهده دستگاه‌های دولتی است که باید از محل اعتبارات ادارات تهیه شود.

وی ادامه داد: تشکیل این جلسات و دریافت مبالغ تعیین شده برای اعزام کاروان‌ها به مرقد امام بر اساس جلسات استانی و به دستور استاندار است.

حمزه‌پور گفت: دستگاه‌های اداری باید تا پایان ساعت اداری فردا تمام مبالغی که توسط  فرمانداری برای آنها  تعیین شده را به حساب واریز کنند و در غیر این صورت کارنامه منفی برای مسئول مربوط ثبت می‌شود.

فرماندار کوهدشت تصریح کرد: سفر چهارم هیئت دولت به لرستان نزدیک است و ما باید در این خصوص آمادگی کامل داشته باشیم.

حمزه‌پور از مسئولان شهرستان خواست پروژه‌های خود را بررسی و کمی و کاستی‌ها را به فرمانداری اعلام کنند.

وی ادامه داد: اگر مسئولی کم‌کاری کند و بودجه سال قبل را تا پایان ماه آینده مصرف نکند، قطعاً برای سال بعد با کمبود بودجه مواجه می‌شود، بنابراین مسئولان نهایت سعی و تلاش خود را در این زمینه به کار بگیرند.

فرماندار کوهدشت وعده داد: هفته آینده از پروژه‌های شهرستان حضوری بازدید کند.

حمزه‌پور گفت: آغاز کار مجلس جدید را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم با همکاری نماینده این شهرستان بتوانیم کارهای موثری برای کوهدشت انجام دهیم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه برای این مطلب امکان پذیر نمیباشد .