کد خبر : 5000
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 336 بازدید

شبکه برق لرستان از مشکل فرسودگی رنج می‌برد

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ،  رضا آریایی ظهر امروز در نخستین همایش استانی صنعت برق لرستان با محوریت ایمنی در خرم‌آباد از اقدامات صورت گرفته در راستای ایمن‌سازی شبکه برق لرستان تقدیر کرد و گفت: با توجه به اینکه لرستان استانی حادثه خیز است، انتظار می‌رود وزارت نیرو نسبت به تامین تجهیزات […]

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ،  رضا آریایی ظهر امروز در نخستین همایش استانی صنعت برق لرستان با محوریت ایمنی در خرم‌آباد از اقدامات صورت گرفته در راستای ایمن‌سازی شبکه برق لرستان تقدیر کرد و گفت: با توجه به اینکه لرستان استانی حادثه خیز است، انتظار می‌رود وزارت نیرو نسبت به تامین تجهیزات ضروری صنعت برق استان توجه ویژه‌ای داشته باشد.

وی بر جدی گرفته شدن بحث آموزش‌های مربوط به حوادث غیرمترقبه در تمام دستگاه‌ها تاکید کرد.

همچنین در این همایش مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان هدف از برگزاری این همایش را ارتقا و گسترش فرهنگ ایمنی و تعامل و ارتباط نظام‌مند با ادارت دانست و گفت: شرکت توزیع برق لرستان از سال 1317 در این استان آغاز به کار کرده و در این مدت شاهد خدمات ارزشمند و بی‌نظیری در زمینه برق‌رسانی به روستاها و بخش‌های مختلف لرستان هستیم.

محمد بحرینی با بیان اینکه تعداد مشترکان برق شهری و روستایی در استان لرستان هم اکنون بیش از 489 هزار مشترک است، گفت: الویت کاری شرکت برق لرستان در سال جاری تکمیل طرح‌های نیمه تمام است.

بحرینی ایجاد زمینه مناسب همکاری بین محققان دانشگاهی و کارشناسان ایمنی صنعت برق در حوزه سلامت شغلی، ایمنی و محیط زیست، ارتقای ارتباط صنعت و دانشگاه  و … را از دیگر اهداف این همایش عنوان کرد.

به گفته وی دو هزار و 646 روستا در لرستان از نعمت برق بهره‌مند هستند.

نخستین همایش استانی صنعت برق لرستان با محوریت ایمنی امروز به همت شرکت توزیع نیروی برق استان و دانشگاه پیام‌نور در خرم‌آباد برگزار شد.

در این همایش از مجموع 60 مقاله ارسالی به دبیرخانه، چهار مقاله به صورت سخنرانی، 11 مقاله پوستر و هفت مقاله برای چاپ برگزیده شدند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

هر روز شاهد قطعي برق در گراب هستيم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :