کد خبر : 50023
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 179 بازدید

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان: پس از ۱۷ سال ایستگاه پمپاژ علی‎آباد الشتر، به بهره‎برداری می‌رسد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ایستگاه پمپاژعلی آباد الشتر بعد از ۱۷ سال از ساخت، در هفته دولت به بهره‎برداری می‌رسد.  به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ، مهرداد غضنفری در جریان بازدید از این پروژه اظهار کرد: این پروژه نزدیک به ۱۷ سال پیش با اعتبار ۲ میلیارد تومان احداث شده […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ایستگاه پمپاژعلی آباد الشتر بعد از ۱۷ سال از ساخت، در هفته دولت به بهره‎برداری می‌رسد.

 به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ، مهرداد غضنفری در جریان بازدید از این پروژه اظهار کرد: این پروژه نزدیک به ۱۷ سال پیش با اعتبار ۲ میلیارد تومان احداث شده که تاکنون به بهره‎برداری نرسیده است.

 وی با بیان اینکه اراضی تحت پوشش این پروژه بالغ بر ۱۷۵ تا ۱۸۵ هکتار است، افزود: اعتبار مورد نیاز این طرح ۷۵۰ میلیون تومان است.

غضنفری با اشاره به اینکه این طرح دارای نواقصی بوده است، ادامه داد: با بازنگری این طرح نواقص آن برطرف شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در ادامه با بیان اینکه با بهره‎برداری این طرح ۴۲ خانوار تحت پوشش قرار می‌گیرند، اضافه کرد: این طرح هفته دولت به بهره‎برداری می‌رسد و کشاورزان آن منطقه می‌توانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: آبی کردن اراضی باعث افزایش تولیدات و بهبود وضعیت اقتصادی خانوار و نهایتاً بهبود اوضاع و تحول وضع کشاورزی استان است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

طرفدار محیط زیست در گفته :

چه کسی باید از غارت وچپاول مراتع وجنگلها جلوگیری کند جناب آقای مهندس چرا کاری نمی کنید ؟برای مبارزه با این عمل شوم ونابخشودنی همه را پای کار بکشانید برای نمونه به نقشه مراتع جاده اولادقباد واقع در شمال کوهدشت مراجعه نموده وآنرا با وضعیت فعلی مقایسه نمایید پیشنهاد میکنم همۀ رسانه هابه این موضوع بپردازند واهمیت وحساسیت موضوع را به سمع ونظر مسئو لین برسانند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :