کد خبر : 50026
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 131 بازدید

برومند اصلان: چهار ماه روی تشک نرفته بودم داورها اذیت کردند

  فرنگی‎کار تیم ملی معتقد است حاشیه‎های قبل از شروع جام جهانی به تیم ایران ضربه زده بود.   به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، برومند اصلان درباره قهرمانی ایران در جام جهانی اظهار کرد: برای اولین بار بود که رقابت‎ها در سطح بالایی برگزار شد و خدا را شکر با اینکه چند روز […]

 

فرنگی‎کار تیم ملی معتقد است حاشیه‎های قبل از شروع جام جهانی به تیم ایران ضربه زده بود.

  به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، برومند اصلان درباره قهرمانی ایران در جام جهانی اظهار کرد: برای اولین بار بود که رقابت‎ها در سطح بالایی برگزار شد و خدا را شکر با اینکه چند روز قبل از شروع پیکارها تمرین نکرده بودیم و شرایط خوبی نداشتیم، توانستیم با اقتدار قهرمان شویم.

وی تصریح کرد: با اینکه حاشیه‎ها خیلی به تیم ضربه زد اما کادرفنی و بچه‎ها توانستند بر شرایط فائق بیایند و به راحتی جام را در ایران نگه داشتیم.

اصلان با بیان اینکه بعد از رقابت‎های جام یادگار امام(ره) در هیچ رقابتی شرکت نکرده بودم، ادامه داد: چهار ماه برای مسابقه روی تشک نیامده بودم و همین عامل سبب شد که در کشتی اول بدنم آماده نباشد ولی با این حال حریف فنلاندی را شکست دادم. در کشتی دوم با حریف ارمنستانی بدنم بهتر و ترسم ریخته بود و کشتی بهتری گرفتم اما داورها اذیت کردند و با یک امتیاز اختلاف باختم.

این ملی‎پوش لرستانی با اشاره به قضاوت داورها، تأکید کرد: چون رئیس کمیته داوران فیلا به محل برگزاری رقابت‎ها آمده بود داوران ترسیده بودند و به ضرر ما سوت می‎زدند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :