کد خبر : 50162
تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 1,000 بازدید

ساسان والی زاده مدیرکل اطلاع رسانی و ارتباطات دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام شد

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:  به گزارش میرملاس نیوز ،  «ساسان والی زاده» به عنوان مدیرکل اطلاع رسانی و ارتباطات دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام معرفی شد. ساسان والی زاده پیش از این مدیر کل دفتر امور رسانه های ریاست جمهوری، معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رییس جمهوری، عضویت در شورای سیاست […]

ساسان

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

 
به گزارش میرملاس نیوز ،  «ساسان والی زاده» به عنوان مدیرکل اطلاع رسانی و ارتباطات دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام معرفی شد.

ساسان والی زاده پیش از این مدیر کل دفتر امور رسانه های ریاست جمهوری، معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رییس جمهوری، عضویت در شورای سیاست گذاری ایسنا و حوزه مشاوره معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور تشکل های مطبوعاتی و نشریات استانی را بر عهده داشت.»

 والی زاده همچنین سابقه مسئولیت خانه خبرنگاران آزاد، مدیر روابط عمومی و مدیر انتشارات روزنامه جام جم، مدیریت خانه هنر و ادبیات، مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی در صدا و سیما  و سردبیری چند نشریه از جمله گفتار سبز و چاپ چهار عنوان کتاب و چند پژوهش برتر را در کارنامه خود دارد. 

ساسان والی زاده هشتمین مدیر عامل ایسنا از زمان تاسیس این خبرگزاری نیز بوده است.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

تورج آزادبخت / سرویس سیاسی "میرملاس" mirmalas@gmail.com در گفته :

جناب والی زاده گرامی

انتصاب شایسته و بایسته ی حضرت عالی به عنوان مدیرکل اطلاع رسانی و ارتباطات دبیرخانه مجمع تشخیص را مشفقانه و مشتاقانه تبریک عرض می نماید.

از درگاه حضرت سبحان ، تداوم تعالی و توفیق ، سعادت و سیادت جناب عالی را مسالت دارد.

جناب آقای والیزاده عزیز ودوست داشتنی انتصاب شما به عنوان مدیرکل اطلاع رسانی و ارتباطات دبیرخانه مجمع تشخیص نشانه تعهد وتخصص جناب عالی می باشد .این انتصاب شاسته را به شما وهمه ی هم استانی های عزیز تبریک می گویم .

نورا هاشمی در گفته :

با سلام ضمن تبریک به اقای والیزاده و همه دوستان و فرهیختگان لرستانی برای ایشان ارزوی توفیق دارم

امین در گفته :

جناب والی زاده

انتصاب شایسته ی حضرت عالی را به عنوان مدیرکل اطلاع رسانی و ارتباطات دبیرخانه مجمع تشخیص را مشفقانه و مشتاقانه تبریک عرض می نماید.

از درگاه خداوند منان، تداوم تعالی و توفیق سعادت و سیادت جناب عالی را مسالت دارم.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :