کد خبر : 50488
تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 287 بازدید

تولید بیش از ۲۰ هزار تن گوشت سفید و قرمز در کوهدشت

  فرماندار کوهدشت از تولید بیش از ۲۰ هزار تن گوشت سفید و قرمز در کوهدشت خبر داد. به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، حمزه‌پور با اعلام این خبر افزود: با توجه به تنگناهای مالی و مشکلات اقتصادی کشور، شهرستان کوهدشت در حوزه کشاورزی پیشرفت‌های خوبی داشته و تسهیلات قابل قبولی در راستای توسعه […]

 

فرماندار کوهدشت از تولید بیش از ۲۰ هزار تن گوشت سفید و قرمز در کوهدشت خبر داد.

به گزارش میرملاس به نقل از ایسنا، حمزه‌پور با اعلام این خبر افزود: با توجه به تنگناهای مالی و مشکلات اقتصادی کشور، شهرستان کوهدشت در حوزه کشاورزی پیشرفت‌های خوبی داشته و تسهیلات قابل قبولی در راستای توسعه کشاورزی، دامپروری، پرورش مرغداری به متقاضیان پرداخت شده به گونه‌ای که در دو سال اخیر تولیدات مواد پروتئینی نظیر گوشت سفید و قرمز دو برابر شده است.

وی بیان کرد: سالانه 20 هزار و 500 تن گوشت سفید و قرمز در کوهدشت تولید می‌شود که از این میزان 15 هزار و 500 تن سفید و ۵۰۰۰ تن قرمز است.

حمزه‎پور ادامه داد: از میزان گوشت سفید تولید شده 6000 تن به مصرف داخلی و مابقی به استان‌های هم جوار نظیر خوزستان صادر می‌شود؛ همچنین از مجموع گوشت قرمز تولید شده 3000 تن به مصرف داخلی و 2000 تن به خارج از استان صادر می‌شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

جناب آقای فرماندار وضعیت تعطیلی مرغداری های کوهدشت به دلیل گرانی سویا و ذرت و قیمت تمام شده فکری بکنید نه اینکه از وضعیت ورشکستکی و بدهکاری خبری ندارید

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۶ خرداد , ۱۳۹۳ ۱۳:۰۲:

شما درست فرمودید منظور از تسهیلات همان وامی بود که سه سال وقت وعمر مان را برای گرفتن وام بین مرکز استان وکوهدشت تلف کردیم وبعد از سه سال با توجه به تورم جامعه مبلغی داده شد که نمی دانستیم با آن وام چه باید کرد؟

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام آقای فرماندار گزارش می دهند وایشان هم برای خالی نبودن مطلب عین گزارش ها را قرائت می کنند ای کاش با صاحبان مراکز تولید ی مصاحبه کنید و از درد ودل آنها و ازمیزان بدهی ها ، ورشکستگی های آنان مطلع شوید . سویا وذرت و دارو بسیار گران ،گران ،…اماقیمت مرغ توسط دلال به نرخ پایین تعیین وخریداری می شود . اینجانب کار آفرینی فراهم کردم و دست به کار تولیدی زدم اما … ..مسئولین لطفا از خواب بیدارشوند وکار آفرینان را دریابند .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :