کد خبر : 50533
تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 131 بازدید

خیران مدرسه ساز ۲۰۴ پروژه عمرانی مدارس در لرستان ساختند

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: رئیس مجمع خیران مدرسه ساز لرستان گفت: تعداد ۲۰۴ پروژه عمرانی نوسازی مدارس به دست خیران مدرسه ساز در لرستان ساخته شده که مساحت زیر بنای این پروژه ها ۸۶ هزار و ۴۴۵ متر مربع بوده است.   علی محمد رضوی امروز در جلسه خیران مدرسه ساز لرستان در خرم […]

139205291020146231016253

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی:

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز لرستان گفت: تعداد ۲۰۴ پروژه عمرانی نوسازی مدارس به دست خیران مدرسه ساز در لرستان ساخته شده که مساحت زیر بنای این پروژه ها ۸۶ هزار و ۴۴۵ متر مربع بوده است.

 

علی محمد رضوی امروز در جلسه خیران مدرسه ساز لرستان در خرم آباد اظهار کرد: شانزدهمین جشنواره تجلیل از خیران مدرسه ساز در شانزدهمین سال تأسیس این مجمع در حال برگزاری است و افتتاحیه این جشنواره در استان هرمزگان بوده است که با توجه به شرایط و موقعیت لرستان در زمینه ساخت و ساز مدارس توسط خیران این استان به عنوان میزبان اختتامیه جشنواره انتخاب شده است.

وی افزود: برگزاری اینه همایش در لرستان فرصت مناسبی برای جذب خیران مدرسه ساز برای انجام این عملیات مقدس در لرستان است که در این راستا از خیران مدرسه ساز پایتخت برای حضور در این جشنواره نیز دعوت کرده ایم تا بتوانیم از آن ها برای ساخت مدارس و محرومیت زدایی  در لرستان استفاده کنیم.

رضوی تصریح کرد: در سال گذشته با عملکرد موفق خود توانستیم در جشنواره پانزدهم 823 خیر مدرسه ساز را به استان جذب کنیم که از این تعداد 123 نفر زنان، 664 نفر مرد وبقیه را سازمان های حقوقی مانند بانک ها  و ادارات هستند.

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز لرستان بیان کرد: تعداد پروژه های ساخته شده در لرستان 204 پروژه با مساحت زیربنای 86 هزار و 445 متر مربع بوده است که از این پروژه ها 32 مورد نیمه تمام بوده که با مجوز مجلس مبنی بر دخالت خیران در امور ساخت این پروژه ها تا هفته گذشته 21 پروژه از آن ها راه اندازی شده و 9 پروژه دیگر تا آخر خرداد ماه به بهره برداری می رسد.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

خسروی در گفته :

سلام و درود خدا برافکار بلند و دستان سترگ مردان بزرگی همچون خیرین مدرسه ساز آنهایی که ره توشی آخرت خود را دانایی فرزندان این مرزو بوم قرار دادند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :