کد خبر : 50745
تاریخ انتشار : ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 327 بازدید

نماینده مردم دورود در مجلس: ۵۰ هزار فرصت شغلی در لرستان ایجاد می‌شود

  میرملاس نیوز / سرویس سیاسی: نماینده مردم دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر معاون وزیر کشور به لرستان با ارائه گزارشی مبنی بر اجرای ۱۲۰۰ طرح در لرستان همراه بود که در صورت بهره برداری از این طرح ها ۵۰ هزار فرصت شغلی در لرستان به وجود می آید.   عباس قائدرحمت  نماینده […]

139303030930558842827433

 

میرملاس نیوز / سرویس سیاسی:

نماینده مردم دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر معاون وزیر کشور به لرستان با ارائه گزارشی مبنی بر اجرای ۱۲۰۰ طرح در لرستان همراه بود که در صورت بهره برداری از این طرح ها ۵۰ هزار فرصت شغلی در لرستان به وجود می آید.

 

عباس قائدرحمت  نماینده مردم دورود اظهار کرد: در راستای اجرای طرح های توسعه ای در استان برای ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری در استان های دارای نرخ بیکاری بالا اعتباری در حدود 1 میلیارد دلار در طرح های نیمه تمام سرمایه گذاری ششده است که برای تکمیل این طرح ها اعتبار تکمیلی نیاز است.

وی افزود: بر اساس گزارش های دریافتی مبنی بر نرخ بالای بیکاری در استان و وجود طرح های نیمه تمام بر اساس پیش بینی های انجام شده برای رفع این مشکلات و بررسی شرایط رفع آن ها از ریاست محترم جمهوری دعوت کردیم تا با سفر به استان لرستان از نزدیک شاهد این مشکلات در استان باشند.

قائدرحمت تصریح کرد: دعوت از رئیس جمهور برای سفر به لرستان و آمدن هیئت دولت به این استان می تواند در راستای تکمیل طرح های توسعه ای در استان و برای رفع مشکل بیکاری در این استان می توان کسری های موجود در بخش توسعه را تزریق کرد و اشتغال و توسعه پایدار را در استان به وجود آورد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پس از سفر معاون وزیر به لرستان بر اساس بررسی های انجام شده گزارشی که تهیه و تدوین شده است 1200 طرح در دست اجرا در استان وجود دار که در صورت بهره برداری از این طرح ها 50 هزار فرصت شغلی در استان به وجود می آید و این خود سبب توسعه اقتصادی استان می شود.

وی اظهار کرد: سفر رئیس جمهور به لرستان بر اساس قرعه کشی و زمان بندی سفر ایشان به لرستان در بهار 94 تعیین شده بود که مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی با توجه به شاخص های موجود در لرستان و وجود ظرفیت ها و کمبودهای استان نسبت به این موضوع اعتراض کردیم و از ایشان درخواست کردیم که سفر هیئت دولت به لرستان زودتر برگزار شود که سفر معاون اول رئیس جمهور نیز برای بررسی شرایط موجود در لرستان و آماده سازی مقدمات سفر رئیس جمهور به لرستان انجام شده است.

قائدرحمت افزود: لرستان دارای ظرفیت های بسیار بالایی است که در کنار این همه ظرفیت از محرومیت های زیادی نیز برخوردار است که امیدواریم برای بهره برداری مؤثر از این ظرفیت ها و رفع محرومیت های استان نخستین مقصد رئیس جمهور در سفرهای استانی لرستان باشد.

 

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

اقا گوووووووووووووووووووووشمون از این حرفا پره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

کوهدشتی در گفته :

خدا وکیلی 5000 شغل تو لرستان ایجاد کنند 45000دیگه حلال دولت تدبیرو امید

[پاسخ]

هم استاني در گفته :

اميدواريم اين هم مانند دومليون شغلي كه احمدي نژاد مي خوست ايجاد كنه نباشد.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :