کد خبر : 50857
تاریخ انتشار : ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 199 بازدید

واژگون شدن سومین تانکر حمل سوخت در دو هفته اخیر

   رییس اداره محیط زیست شهرستان پلدختر گفت: یک دستگاه تانکر کشنده حامل مازوت در جاده پلدختر – کوهدشت واژگون و محموله 24 هزار لیتری مازوت آن بر زمین جاری و موجب آلودگی محیط حاشیه جاده شد. به گزارش میرملاس، ˈامیررضا محمدی نژادˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک دستگاه تانکر کشنده […]

 

 رییس اداره محیط زیست شهرستان پلدختر گفت: یک دستگاه تانکر کشنده حامل مازوت در جاده پلدختر – کوهدشت واژگون و محموله 24 هزار لیتری مازوت آن بر زمین جاری و موجب آلودگی محیط حاشیه جاده شد.

به گزارش میرملاس، ˈامیررضا محمدی نژادˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک دستگاه تانکر کشنده عراقی حامل مازوت که از کوهدشت به سمت پلدختر در حرکت بود، در گردنه طول کش شمال شهر پلدختر واژگون و محموله مازوت این تانکر به زمین ریخت.

وی اظهار کرد: دراین حادثه 24 هزار لیتر مازوت موجود در تانکر این خودرو سوخت رسان، موجب بروز آلودگی وسیعی در محل حادثه و اراضی محدوده مسیر و اکوسیستم منطقه شد.

وی افزود: راننده این خودرو تانکر کشنده به دلیل صدمات و جراحات وارده به بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر منتقل شده است.

به گفته رییس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر، این سومین حادثه واژگونی خودروهای کشنده حمل سوخت و تخلیه مازوت آنها در محدوده شهرستان پلدختر است که در دو هفته اخیر روی داده است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امرایی ار رومشگان در گفته :

براستی در آمد حاصل از ترانزیت اینها به جیب چه کسی می رود که اعصاب برای مردم نگذاشته اند جاده طول کش را بایستی با دنده یک و در طول یک ساعت رو به پایین طی کنیم واقعا اگه برا کشور در آمد دارند فکری به حال جاده ها هم بکنند

[پاسخ]

ناشناس 1 در گفته :

آيانماينده محترم براي زيارت هم شده يك بارازاين جاده زانوگه سرپل سيمره عبورنمي كندتاوضع جاده راببيند.

[پاسخ]

راننده در گفته :

فقط اعصاب راننده ها ومسافرین داغون میشود وبا تردد این عراقیها پدر مردم در می اید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :