کد خبر : 51041
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 197 بازدید

قبادیان مطرح کرد: ضریب نفوذ تلفن همراه در لرستان 110 درصد است/ قرارگیری در بالاتر از میانگین کشوری

  مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان گفت: ضریب نفوذ تلفن همراه در لرستان 110 درصد است.   به گزارش میرملاس نیوز، مسیب قبادیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر ضریب نفوذ تلفن همراه در استان لرستان 110 درصد است و در این زمینه بالاتر از میانگین کشوری قرار داریم.   […]

 

مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان گفت: ضریب نفوذ تلفن همراه در لرستان 110 درصد است.
 
به گزارش میرملاس نیوز، مسیب قبادیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر ضریب نفوذ تلفن همراه در استان لرستان 110 درصد است و در این زمینه بالاتر از میانگین کشوری قرار داریم.
 
وی همچنین به وضعیت ضریب نفوذ تلفن ثابت در لرستان اشاره کرد و گفت: هم اکنون ضریب نفوذ تلفن ثابت در استان لرستان نیز 26 درصد است.
 
مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان همچنین ضریب نفوذ دیتا در لرستان را 40 درصد عنوان کرد و ادامه داد: در حال حاضر لرستان در زمینه ضریب تلفن همراه و همچنین دیتا بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد ولی در بخش تلفن ثابت به دلیل عدم استفاده مردم و همچنین استفاده از سرویسهای جایگزین پایین تر از میانگین کشوری قرار دارد.
 
قبادیان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در حال حاضر 70 درصد از درآمدهای شرکت مخابرات در حوزه تلفن ثابت است باین داشت: همچنین 20 درصد درآمدهای این شرکت در حوزه تلفن همراه و 10 درصد نیز حوزه دیتا است.
 
وی همچنین از رفع مشکل پوشش تلفن همراه در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر برای رفع این مشکل 65 سایت تلفن همراه در سطح استان نصب شده است.
 
مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان با بیان اینکه عملیات عمرانی این سایتهای تلفن همراه به اتمام رسیده است افزود: تنها مشکلی که در این زمینه وجود دارد تامین تجهیزات آنها است.
 
قبادیان همچنین به مشکل کندی اینترنت در استان اشاره کرد و گفت: این مشکل مربوط به همه شرکتهای مخابراتی استانی است و عوامل مختلفی در این زمینه دخیل است که رفع همه آنها در اختیار شرکت مخابرات نیست.
 
وی با بیان اینکه رفع مشکل کندی اینترنت با راه اندازی شبکه ملی اطلاعات رفع خواهد شد عنوان کرد: با توجه به قولها و اقداماتی که صورت گرفته این شبکه تا پایان سال 94 راه اندازی خواهد شد.
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کوهنانی در گفته :

سلام مهندس یه فکری هم به حال adsl بنما که واقعا سرسام است 18000پرداختی بدون دانلود در ظرف 6 روز به اتمام رسید 256 6 گیگ یعنی بدون دانلود روزی یک گیگ واسه تماشای اینترنت با 2020 تماس گرفتند میگفتند گوگل هم باز کنید جز ء دانلود هستش اینجوریه یعنی فاجعه

[پاسخ]

پس باید گفت اینترنت مخابرات یعنی فرار به توان بی نهایت

[پاسخ]

عظیم آزادبخت در گفته :

جناب آقای قبادیان عزیز خسته نباشید خوبه بدونید که خونه ما در انتهای خیابان معاد و همچنین چند خونه از همسایه ها که من باهاشون رفت و آمد دارم موبایل خوب آنتن نمیده این در حالیه که پشت کوه هومیان به خوبی آنتن میده امیدواریم بررسی بشه با تشکر

[پاسخ]

حسم بگ در گفته :

روستای نامجو هم آنتن نی ده ولی جعفر آباد خوبه مهندس یه فکری به حال روستای نامجو بکن

[پاسخ]

امیدیان در گفته :

با سلام خدمت مهندس افتخار شهرمان،ما ساکنان میدان انقلاب خ 16 متری با حدود 60 خانوار، یک کافو تلفن 10 خطه داریم قریب به 2 ساله بنده جهت تلفن ثابت به اداره مخابرات مراجعه میکنم که با وجود لطف دوستان مخابرات بعلت عدم وجود زیر ساخت لازم این امر محقق نشده است . ممنون میشم اگه ترتیب اثر بدین!

[پاسخ]

آقای مهندس قبادی با سلام ، شهرستان رومشگان که نسبتاً مسطح بوده متاسفانه با قطع و وصل لحظه ای تلفن همراه مواجه بوده لطفاً پیگیری فرمایید .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :