کد خبر : 51045
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 144 بازدید

خدایی سوری: نرخ بیکاری فصلی در لرستان به 40 درصد هم می رسد

   نماينده مردم دلفان و سلسله در مجلس شوراي اسلامي گفت: نرخ بیکاری فصلی در لرستان به 40 درصد هم می رسد.   به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، حجت اله خدايي سوري  در جلسه شوراي اداري شهرستان دلفان مهمترين مشكل استان لرستان را موضوع بيكاري عنوان كرد و افزود: با توجه به […]

 

 نماينده مردم دلفان و سلسله در مجلس شوراي اسلامي گفت: نرخ بیکاری فصلی در لرستان به 40 درصد هم می رسد.
 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، حجت اله خدايي سوري  در جلسه شوراي اداري شهرستان دلفان مهمترين مشكل استان لرستان را موضوع بيكاري عنوان كرد و افزود: با توجه به آمار اعلام شده استان لرستان با 35 تا 40 درصد بيكاري رتبه نخست بيكاري را در كشور دارد.

وی عنوان کرد: در اعلام اين آمار بيكاري فصلي استان در نظر گرفته نشده كه با اين اوصاف آمار بيكاري استان لرستان بین 40 تا 45 درصد خواهد بود.

نماينده مردم دلفان و سلسله در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: در آمار نرخ بيكاري استان لرستان به اين موضوع كه شغل عمده مردم استان كشاورزي است و بيش از 6 ماه از سال بيكار هستند توجه نشده است كه بروز اينگونه موضوعات موجب اعلام نرخ غیرواقعی بیکاری شده است.

امام جمعه نورآباد نیز در این جلسه با انتقاد از پرداخت نشدن تسهيلات قرض الحسنه ازدواج به زوج هاي جوان اين شهرستان گفت: متاسفانه در اين خصوص بانك هاي عامل كوتاهي مي كنند و تسهيلات قرض الحسنه ازدواج را به متقاضيان به بهانه هاي مختلف پرداخت نمي كنند.

حجت الاسلام سيد جعفر هاشمي نژاد بر ضرورت ترویج ازدواج آسان در جامعه تاكيد كرد و افزود: يكي از مهمترين موضوعاتي كه مانع از فساد و بسياري از نابهنجاريها و بزهكاري ها در جامعه مي شود ازدواج و اشتغال است كه اميدواريم مسئولان با برنامه ريزي و اقدامات عملي زمينه ازدواج و اشتغال جوانان را فراهم كنند.

فرماندار شهرستان دلفان نيز با انتقاد از اداره كل ورزش و جوانان استان از كم توجهي به ورزش اين شهرستان افزود: كمبود فضاهاي ورزشي، تحويل ندادن استخر شناي شهرستان و توقف ساخت سكوي تماشاگران فوتبال موجب نارضايتي مردم به ويژه ورزشكاران اين شهرستان شده است.

علي باقري همچنين به پرداخت نشدن مطالبات شهرداري نورآباد توسط ادارات و بانكهاي شهرستان اشاره کرد و افزود: اين در حالي است كه شهرداري نورآباد از وضعيت مالي مناسبي برخوردار نبوده و با درآمد ناچيز خود قادر به پرداخت حتی حقوق كاركنان و كارگران خود هم نيست.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

زيدي نژاد در گفته :

مدير روابط عمومي انجمن دوستي ايران و برزيل مهرداد سالاري

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :