کد خبر : 51076
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 168 بازدید

رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان خبر داد: امکان آبگیری از سد حوضیان و تولید سالانه 100 تن سبزیجات در الیگودرز

  رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان گفت: اراضی جلال‎آباد الیگودرز امکان آبگیری از سد حوضیان و تولید سالانه 100 تن سبزیجات را دارند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایسنا، مهرداد غضنفری در جلسه کارگروه زیربنایی استان، بیان کرد: در حال حاضر 270 هکتار اراضی دیم در شهرستان الیگودرز وجود دارد که برای تبدیل به مناطق […]

 

رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان گفت: اراضی جلال‎آباد الیگودرز امکان آبگیری از سد حوضیان و تولید سالانه 100 تن سبزیجات را دارند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل ازایسنا، مهرداد غضنفری در جلسه کارگروه زیربنایی استان، بیان کرد: در حال حاضر 270 هکتار اراضی دیم در شهرستان الیگودرز وجود دارد که برای تبدیل به مناطق مسکونی با امکانات ساخت‎و‎ساز مناسب هستند.

وی با تأکید بر ضرورت حفظ اراضی کشاورزی مرغوب در این شهرستان تصریح کرد: با توجه به مطالعات کارشناسی این سازمان در منطقه جلال‎آباد الیگودرز، اراضی این منطقه دارای کلاس یک هستند.

غضنفری خاطرنشان کرد: این اراضی امکان آبگیری از سد حوضیان و تولید سالانه 100 تن سبزیجات را دارند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کوهدشتی در گفته :

سلام بر همه مخاطبین محترم
ای کاش کوهدشت ما هم یک مسئول دلسوز مثل اقای توکلی داشت ،بین سال های 80تا84 محل کارم الیگودرز بود ، در همان زمان مدیر کل آب منطقه ای لرستان آقای توکلی (نماینده فعلی و محبوب مردم الیگودرز در مجلس ) بودند ، یادش بخیر همزمان هم کار اجرایی سد خان آباد انجام می شد و هم حوضیان و چند بند انحرافی و … 0

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :