کد خبر : 51345
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 180 بازدید

شریعتمداری: مشکلات اقتصادی موجود در استان لرستان، با نگاه مشارکت جویانه رفع می شود

  معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: مشکلات اقتصادی حاکم بر استان لرستان تنها با رویکرد و نگاه مشارکت جویانه حل خواهد شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ، ˈمحمد شریعتمداریˈ روز شنبه در حاشیه جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی لرستان در جمع خبرنگاران، افزود: در راستای رفع موانع و مشکلات استان […]

 

معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: مشکلات اقتصادی حاکم بر استان لرستان تنها با رویکرد و نگاه مشارکت جویانه حل خواهد شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ، ˈمحمد شریعتمداریˈ روز شنبه در حاشیه جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی لرستان در جمع خبرنگاران، افزود: در راستای رفع موانع و مشکلات استان های کمتر توسعه یافته کشور از جمله لرستان، توسعه متوازن مطابق اصل 48 قانون اساسی به عنوان یکی از اولویت ها، مورد توجه دولت تدبیر و امید قرار دارد.

وی با اشاره به رشادت ها و جانفشانی مردم لرستان در هشت سال دفاع مقدس و کمبودها و عقب ماندگی هایی تاریخی این استان، اظهار کرد: مردم لرستان در دوران دفاع مقدس بیشترین سرمایه گذاری را برای حراست و پاسداری از نظام و انقلاب کردند و تبعات منفی ناشی از جنگ و مشکلات امنیتی ایجاد شده به همین دلیل، موجب محرومیت استان و عدم سرمایه گذاری و رونق اقتصادی مناسب این استان شده است.

وی با تاکید بر پیگیرهای دولت و تشکیل جلسات با حضور کارشناسان با هدف رفع مشکلات استان لرستان، تصریح کرد : با توجه به عقب ماندگی های زیاد و تاریخی انباشت شده در برخی استان ها از جمله لرستان، تخصیص اعتبارات ویژه برای این استان ها بسیار مهم و ضروری است.

شریعتمداری همچنین در خصوص اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات اقتصادی لرستان، گفت: به همین منظور جلسات زیادی با حضور استاندار لرستان و مقامات ارشد اجرایی کشور در تهران و استان برگزار شده که از آن جمله می توان به سفر معاون اول رییس جمهوری و بنده به این استان و شرکت در جلسه توسعه و برنامه ریزی لرستان اشاره کرد.

به گفته وی، دراین راستا، شناسایی دقیق و کارشناسی مشکلات، مطالبات، ظرفیت ها و قابلیت های موجود با هدف جذب سرمایه گذار و مشارکت بخش خصوصی در روند توسعه و عمران استان لرستان ، اقدامی بسیار مهم و اثربخش است.

معاون اجرایی رییس جمهوری با اشاره به ظرفیت های طبیعی و گردشگری استان و امنیت پایدار حاکم بر لرستان، افزود : با وجود ظرفیت های ویژه گردشگری، اقتصادی، صنعتی و معدنی موجود در استان، بستر مناسب برای حضور فعال و موثر بخش خصوصی در عرصه های اقتصادی و صنعتی استان به خوبی فراهم است.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رشادت !!!! در گفته :

“گوی با اشاره به رشادت ها و جانفشانی مردم لرستان…. ”
بابا ما دیگه گوشمون از این حرف ها پر شده
دو صد گفته چو نیم کردار نیست

[پاسخ]

همشهری******** پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۸ خرداد , ۱۳۹۳ ۱۳:۴۸:

تو این 30 و اندی سال تنها استانی که فقط و فقط براش حرف زدن لرستان بوده بسه دیگه خسته نشدید واقعا.
هیچ کاری نکردید هیچ تو سرمونم زدید
والا به قرآن اگه دروغ میگم بگید دروغ میگم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله!
متشکریم حاجی
خدمت باشیم

[پاسخ]

رحيميان در گفته :

ضمن عرض خسته نباشيد خد مت جناب آقاي شريعتمداري اميدوارم اين عنايات در حق مردم لرستان منقطع نگردد وهمچنان تاپايان دوره خدمتي خود ما راببينندكه همين اندك انتظار هم قطعآ ازديدگان مردم قدرشناس لرستان بدور نخواهدماند به آقاي شريعتمداري اين نكته را ياداورشوم مردم لرستان برروي كلمات غيور دلاور و………….خيلي حساس ميباشند زيرا هر گاه دولت مردان وبالانشينان مردم لرستان را بااين عناوين مورد خطاب قراردادند چيزي گيرشان نيامد مگر………..البته شايد از بد روزگار يا خداي ناكرده عمدآدرطول عمر پربركت انفلاب از مجموع يازده كابينه كه بالغ بر300وزير رادر خود ديده اند وزراي لرستاني نزديك به صفر بوده اند وتعدادوزرا ومسئولين كابينه دولت تدبير واميد كه لرستاني هستند متاسفانه (0) نفراست!!؟ پس شايد بهتر است اينجوري گفت (مردم لرستان رضوان الله عليه)

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲۰ خرداد , ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸:

دلت خوشه رحيميان جان باوركن همان ده مرده اي كه توي مسجدصاحب الزمان در برابر سوال هاي تو مات شده بود ازاين آقايان روراست تراست پس انتظارنداشته باش براي مردم لرستان طلب مغفرت نمايند

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :