کد خبر : 51347
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 181 بازدید

رئيس مجمع نمايندگان لرستان خبر داد: سفر روحانی به لرستان در نیمه دوم امسال

  رئيس مجمع نمايندگان لرستان از سفر رئيس‌جمهور به این استان در سال‎جاری خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، ابراهيم آقامحمدي در جمع خبرنگاران گفت: قرار بود دکتر روحانی سال آینده به لرستان سفر کند اما با پيگیري نمايندگان استان و استاندار این سفر به جلو آمد و به احتمال زیاد […]

 

رئيس مجمع نمايندگان لرستان از سفر رئيس‌جمهور به این استان در سال‎جاری خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، ابراهيم آقامحمدي در جمع خبرنگاران گفت: قرار بود دکتر روحانی سال آینده به لرستان سفر کند اما با پيگیري نمايندگان استان و استاندار این سفر به جلو آمد و به احتمال زیاد نیمه دوم سال‎جاری لرستان میزبان رئیس جمهور خواهد بود.

وی با اشاره به مشکلات زیاد لرستان، تصریح کرد: به حضور مسئولان عالی رتبه کشور در استان نیاز داریم اما باید این سفرها به گونه‎ای باشد که خیر و برکتی برای مردم داشته باشد، چون مردم استان ما از سفرهایی که هیچ دستاوردی برایشان نداشته دیگر خسته شده‎اند.

آقامحمدی یادآور شد: در نطق میان دستور به آقای روحانی گفتم امیدوارم از آن دسته رئیس جمهورهایی نباشی که در پایان بگویی متأسفم که نتوانستم برای لرستان کاری انجام دهم. امیدواریم در دولت تدبیر و امید کارهای خوبی در استان اجرا شود و خاطره خوبی از این دولت در ذهن مردم بماند.

نماینده مردم خرم‎آباد درباره ملاقات مجمع نمایندگان لرستان با رئیس جمهور نیز گفت: این دیدارها بر اساس قرعه تعیین می‎شود و یکی دو هفته آینده نوبت ماست که مشکلات استان را با دکتر روحانی در میان خواهیم گذاشت.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

هم استاني در گفته :

آقاي آقامحمدي شما كه هميشه با نطقهاي تند خود به دولت مي تازيد…….بعد از اينها هم منتظريد دولت براي لرستان كاري بكند چشمم كه آب نمي خوره.چرا خلاف حركت آب شناميكنيد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :