کد خبر : 51389
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 184 بازدید

با رایتل به تماشای مستندهای فاخر دفاع مقدس بنشینید

سرویس مستندهای فاخر دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با دسترسی به حجم وسیعی از مستندهای دفاع مقدس با همکاری آرشیو صداوسیما و دیگر رسانه ها در دسترس عموم مشترکین قرار گرفته است.

“سرویس فناوری ودانلود/میرملاس نیوز”

سرویس مستندهای فاخر دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با دسترسی به حجم وسیعی از مستندهای دفاع مقدس با همکاری آرشیو صداوسیما و دیگر رسانهها در دسترس عموم مشترکین قرار گرفته است.
به منظور دسترسی به این سرویس، نرمافزاری با قابلیت نصب و اجرا بر روی تمامی تبلتها و گوشیهای اندرویدی ارائه شده است. این نرم افزار کاملاً رایگان بوده و بر روی وبسایت رایتل به آدرس www.rightel.ir ، در صفحه مخصوص سرویس مستندهای دفاع مقدس قرار گرفته است. به زودی نرم افزاری نیز برای تبلتها و گوشیهای iOS ارائه خواهد شد.

بر اساس این گزارش مشترکین این سرویس بابت ورود به پیمایش لیست مستندهای دفاع مقدس، هزینه های پرداخت نخواهد کرد و هزینه ترافیک تنها پس از انتخاب و پخش مستند مورد علاقه به ازای هر مگابایت مصرف، معادل 50 ریال، محاسبه خواهد شد. به علاوه کیفیت مطلوب جریان ویدیویی با نرخ 200 کیلوبیت بر ثانیه، این امکان را به تمامی مشترکین رایتل با سرعتهای مختلف خواهد داد تا از این سرویس به صورت پخش (Streaming) بدون قابلیت ذخیره/دانلود فایل ویدیویی، استفاده نمایند.

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

کوهدشتي در گفته :

با سلام و احترام
طي پيگيري که ما با شرکت رايتل انجام داديم مدت يکسال است که هزينه کنتور برق جهت دکل هاي رايتل به حساب اداره برق واريز شده و هنوز کنتور برق براي دکل ها نصب نشده است لطفا پيگيري کنيد
ممنون

[پاسخ]

محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس نيوز" mirmalas@gmail.com پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۹ خرداد , ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶:

با سلام
حتما پیگیری میکنیم
سپاس از بازدیدت دوست گرامی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :