کد خبر : 51389
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 182 بازدید

با رایتل به تماشای مستندهای فاخر دفاع مقدس بنشینید

سرویس مستندهای فاخر دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با دسترسی به حجم وسیعی از مستندهای دفاع مقدس با همکاری آرشیو صداوسیما و دیگر رسانه ها در دسترس عموم مشترکین قرار گرفته است.

“سرویس فناوری ودانلود/میرملاس نیوز”

سرویس مستندهای فاخر دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با دسترسی به حجم وسیعی از مستندهای دفاع مقدس با همکاری آرشیو صداوسیما و دیگر رسانهها در دسترس عموم مشترکین قرار گرفته است.
به منظور دسترسی به این سرویس، نرمافزاری با قابلیت نصب و اجرا بر روی تمامی تبلتها و گوشیهای اندرویدی ارائه شده است. این نرم افزار کاملاً رایگان بوده و بر روی وبسایت رایتل به آدرس www.rightel.ir ، در صفحه مخصوص سرویس مستندهای دفاع مقدس قرار گرفته است. به زودی نرم افزاری نیز برای تبلتها و گوشیهای iOS ارائه خواهد شد.

بر اساس این گزارش مشترکین این سرویس بابت ورود به پیمایش لیست مستندهای دفاع مقدس، هزینه های پرداخت نخواهد کرد و هزینه ترافیک تنها پس از انتخاب و پخش مستند مورد علاقه به ازای هر مگابایت مصرف، معادل ۵۰ ریال، محاسبه خواهد شد. به علاوه کیفیت مطلوب جریان ویدیویی با نرخ ۲۰۰ کیلوبیت بر ثانیه، این امکان را به تمامی مشترکین رایتل با سرعتهای مختلف خواهد داد تا از این سرویس به صورت پخش (Streaming) بدون قابلیت ذخیره/دانلود فایل ویدیویی، استفاده نمایند.

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

کوهدشتي در گفته :

با سلام و احترام
طی پیگیری که ما با شرکت رایتل انجام دادیم مدت یکسال است که هزینه کنتور برق جهت دکل های رایتل به حساب اداره برق واریز شده و هنوز کنتور برق برای دکل ها نصب نشده است لطفا پیگیری کنید
ممنون

محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس نيوز" mirmalas@gmail.com در گفته :

با سلام
حتما پیگیری میکنیم
سپاس از بازدیدت دوست گرامی

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :