کد خبر : 51525
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 278 بازدید

“سپاس نامه” کارگروه فرهنگی «میرملاسی ها» در فضای مجازی

      سپاس نامه در آستانه­ ی سالگرد برآمدن خورشید تدبیر و در پی­آمد روزهای انتظار و امید، خدای را شاکریم که امتداد و توالی تلاش­های مدبرانه­ ی استاندار آباداندیش لرستان در به ثمر نشاندن نهال چندین و چندساله­ ی مطالبات عمرانی شهرستان پرافتخار کوهدشت  در راستای سد معشوره، تا بدین جای کار نتیجه­ […]

 

 

 

سپاس نامه

در آستانه­ ی سالگرد برآمدن خورشید تدبیر و در پی­آمد روزهای انتظار و امید، خدای را شاکریم که امتداد و توالی تلاش­های مدبرانه­ ی استاندار آباداندیش لرستان در به ثمر نشاندن نهال چندین و چندساله­ ی مطالبات عمرانی شهرستان پرافتخار کوهدشت  در راستای سد معشوره، تا بدین جای کار نتیجه­ ای روشن و مسرت بخش داده است. ناگفته پیداست که هر دست و بازوی پرکار و توانمندی که به موازات استاندار محترم در این مسیر متحمل زحمت و سعی پیدا و پنهان شده­ اند، شایان تقدیرند و مأجور درگاه یزدان بی چون.

          حال، فعالان فرهنگی شهرستان کوهدشت در حوزه­ ی فضای مجازی «میرملاسی ها»، ضمن اذعان به عظمت تصویب اجرایی شدن این پروژه که می­توان از آن به عنوان «انقلاب عمرانی کوهدشت» یاد کرد، مراتب قدردانی و تکریم خود را- در این سپاس نامه ­ی مختصر- از استاندار ساعی و ارزشمند لرستان، جناب مهندس بازوند، اعلام می­کنند. امید که روزنه ­ی گشوده بر این روزهای سخت، دروازه­ا ی باشد رو به آبادانی دشت­های خشک و کوه های چشم به راه این سرزمین همواره سربلند.

                                                                                                            

   اعضایکارگروه فرهنگی «میرملاسی ها» در فضای مجازی

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

شهروند کوهدشتی در گفته :

ضمن سپاس از پیگیری اجرایی شدن سد معشوره از عدم توجه به بهداشت ودرمان شهرستان کوهدشت شدیدا گله مندیم جناب آقای دکتر ساکی خودشان از وضعیت نابسامان بهداشت و در مان با خبرند ولی نمی دانم چرا اقذامی نمی کنند

[پاسخ]

حاجی علی شیراوند در گفته :

به عنوان یک شهروندلازم می دانم ازخدمات ارزشمنداستاندارپرتلاش وخدوم استان لرستان جناب آقای مهندس بازوندتشکروقدردانی نمایم. خداوندبه ایشان وهمه ی خدمتگزاران صدیق سلامتی وبهروزی عنایت فرمایند.

[پاسخ]

هادی قبادی در گفته :

سپاس از تمامی کسانی که در این «انقلاب عمرانی کوهدشت» سهیم بوده اند بویژه استاندار محترم

[پاسخ]

یونس درویشی در گفته :

ازپیگیرهای استاندارمحترم ودولت کارآمدتدبیر وامیدقدردانی می شود.

[پاسخ]

منصوری در گفته :

درود بر میرملاسی های عزیزوسپاس از تلاش های استاندار محترم.

[پاسخ]

بچه مثبت در گفته :

درودخدا برتمامی کوشندگان

[پاسخ]

کیوان گراوندتهران در گفته :

سپاس و تشکر از کلیه عزیزانی که در این کار سهیم بوده اندبه امید آینده ای روشن برای سربلندی کوهدشت عزیز

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :