کد خبر : 51530
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 361 بازدید

مدیرکل اطلاعات استان از حمایت عناصر کارآمد در بخش خصوصی و مدیریت استان خبر داد

  مدیرکل اطلاعات لرستان گفت: ما اگر فسادهای اقتصادی را در ساختارها حل نکنیم، یعنی مبارزه ساختاری انجام ندهیم، با مشکل مواجه می‎شویم. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، مدیرکل اطلاعات استان لرستان  با بیان اینکه یکی از سیاست‎های وزارت اطلاعات صیانت از سرمایه‎های سیاسی، اقتصادی و… است، گفت: نقش وزارت اطلاعات در […]

 

مدیرکل اطلاعات لرستان گفت: ما اگر فسادهای اقتصادی را در ساختارها حل نکنیم، یعنی مبارزه ساختاری انجام ندهیم، با مشکل مواجه می‎شویم.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس، مدیرکل اطلاعات استان لرستان  با بیان اینکه یکی از سیاست‎های وزارت اطلاعات صیانت از سرمایه‎های سیاسی، اقتصادی و… است، گفت: نقش وزارت اطلاعات در پیش‌برد اهداف نظام اسلامی بر کسی پوشیده نیست و باید بررسی شود، زیرا این سازمان تمام هدف خود را برای دفاع از نظام و انقلاب به کار گرفته است.

باقرزاده گفت: باید موفقیت‎های جمهوری اسلامی را مرور کنیم و ببینیم، بقای نظام جمهوری اسلامی در این 35 سال علی‌رغم دشمنی‌های استکبار جهانی معمایی در دنیا شده که از گروهک‎های ضد انقلاب، فتنه‎های قومی و مذهبی و در فتنه سیاسی 88، جنگ‎های نرم و ترورها تاکنون حفظ شده است.

*نقش مردم‌سالاری دینی در وزارت اطلاعات یک نقش بی‌بدیل است

وی متذکر شد: نقش مردم‌سالاری دینی در وزارت اطلاعات یک نقش بی‌بدیل است، چراکه وزارت اطلاعات از جمهوریت و اسلامیت نظام دفاع کرده است.

این مسئول تصریح کرد: این وزارتخانه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته امنیت و آرامش را برای صیانت از آرا و اندیشه‌های عمومی فراهم کرد.

مدیرکل اطلاعات لرستان خاطرنشان کرد: سربازان گمنام در کنار سایر مدافعان مرزهای جغرافیایی کشور مشغول دفاع از اسلامیت نظام هستند.

باقرزاده ابراز داشت: از مهم‎ترین مشخصات حکومت اسلامی حضور مردم در صحنه است که این دستگاه سعی کرده مشکلات و نارضایتی‌های مردم را با حاکمیت درمیان و آن‎ها را رفع کند.

وی متذکر شد: نقش وزارت اطلاعات در نهضت علمی بی‌بدیل است و پیشرفت‎های علمی نظام باعث شد که غرب به سمت ترور دانشمندان برود و جلوی پیشرفت‎های علمی را بگیرد.

باقرزاده گفت: مجاهدت‎های خاموش زیباترین فرهنگ انتظار است و کاری که سربازان گمنام انجام می‎دهند در نزد خداوند دارای مقام ارزشمندی است.

این مسئول ابراز داشت: ریشه مفاسد اقتصادی ساختاری و رفتاری است که باید به این مسئله توجه بیشتری شود و ممکن است، ساختارها در جامعه‎ موجب فساد اقتصادی شوند.

مدیرکل اطلاعات لرستان ادامه داد: ما اگر فسادهای اقتصادی را در ساختارها حل نکنیم، یعنی مبارزه ساختاری انجام ندهیم، با مشکل مواجه می‎شویم.

باقرزاده اظهار کرد: همه دولت‎های جمهوری اسلامی در قالب یک سازوکار بحث توسعه استان لرستان را دستور کار خود قرار داده‎اند، اما امروز با گذشت چندین سال و تغییر دولت‎ها همچنان وضعیت لرستان به اینگونه است؛ در حالی که دولت‏ها می‎توانسته‏اند، برای توسعه لرستان ریسک کنند.

وی عنوان داشت: قرار است که بخش خصوصی توسعه این استان را در دستور کار خود قرار دهد و این کار بسیار مهم و سخت است.

این مسئول از رسانه‎های استان لرستان خواست، شناسایی موانع پنهان توسعه لرستان را در دستور کار خود قرار دهند، چراکه شناسایی موانع این استان در بحث توسعه لرستان تأثیر بسیاری دارند.

باقرزاده بیان داشت: در حوزه امنیتی بعد از فتنه 88 ترور دو شخصیت مطرح کشور در دو جناح مهم در دستور کار جاسوس‎ها و منافق‎ها قرار گرفته بود که قبل از هرگونه اقدامی توسط فرزندان این دیار دستگیر شدند.

* دستگیری چند نفر از شرکت برق لرستان

مدیرکل اطلاعات لرستان گفت: چند نفر از نیروهای شرکت برق لرستان که با پیمانکاران همکاری داشته و 10 میلیارد تومان از پول بیت‎المال را تضعیف کرده بودند، دستگیر شده‎اند.

باقرزاده خاطرنشان کرد: عدم نظارت کافی موجب فساد اقتصادی در برخی از دستگاه‎ها شده است، چراکه مبارزه با فساد اقتصادی باید هوشمند و سیستمی باشد.

وی به اختلاس نهادهای دامی اشاره کرد و گفت: پرونده اختلاس در نهادهای دامی استان همچنان فعال است و مراحل قانونی خود را طی می‎کند.

* جعل چک 24 میلیارد تومانی توسط یکی از پست بانک‎های لرستان

این مسئول تصریح کرد: در یکی از پست بانک‎های استان لرستان یک چک 24 میلیارد و 500 میلیون تومان جعل شده بود که در ازای آن قرار بر این بوده است که 10 میلیون دلار دریافت شود و توسط نیروهای ما از این اقدام نیز جلوگیری به عمل آمده است.

باقرزاده متذکر شد: یکی از وظایف وزارت اطلاعات، پیشگیری، صیانت، توجیه، مقابله، برخورد قانونی و جلوگیری از توافق‎های صوری و غیرقانونی است.

وی در پایان اظهار کرد: این سازمان حمایت از عناصر کارآمد در بخش خصوصی و مدیریت لرستان را در برنامه خود دارد و سرمایه‎گذاران می‎توانند، با آغوش باز در این استان سرمایه‎گذاری کنند.

 
 
 
 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

پورمند در گفته :

بعنوان یک شهروند از تلاش صادقانه و خالصانه سربازان گمنام امام زمان “عج”که مصداق حقیقی:«انا اخلصنهم بخالصه ذكري الدار»هستند صمیمانه قدردانی میکنم و میدانم پاداش اخلاص و گمنامی این مردان بزرگ ؛تنها عرش اعلی الهی است و لاغیر
از خدای بزرگ برای همگی آنان در رسالت حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت میکنم.

[پاسخ]

هفته سربازان گمنان حضرت ولی عصر(عج)را به همه سربازان گمنام و با اخلاص امام زمان “عج”تبریک میگویم

[پاسخ]

حزب الهی در گفته :

مقام معظم رهبری:وزارت اطلاعات چشمان بیدار نظام است، هفته وزارت اطلاعات بر سربازان گمنام امام زمان (عج) مبارک باد،برای این عزیزان سربلندی و موفقیت روز افزون را از خداوند منان آرزو مندم،

[پاسخ]

بعنوان یک شهروند؛ هفته سربازان گمنام حضرت ولی عصر(عج)را به همه عزیزان گمنام و با اخلاص امام زمان “عج”تبریک میگویم برای همه آن مردان بزرگ سربلندی و سرافرازی و موفقیت در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی را آرزو میکنم.

[پاسخ]

باسلام ،ضمن تبریک هفته وزارت اطلاعات ،لطفا به حوزه شهرداریها و شوراهای شهر هم ورود پیدا کنید ، قطعا موجب رضایت خدا و خلق خداست،مطمعنا موارد بسیاری از نارضایتی مردم ،و مشکلات مالی رو بدست خواهید آورد

[پاسخ]

سعیدلطفی در گفته :

ضمن تشکر وسپاس از تلاش دلسوزانه وهوشیارانه ی سربازان گمنام امام زمان (عج) تقاضا داریم که اطلاعات در کلیه ی ادارات ورود نموده وضمن بازرسی های دقیق مالی از تضییع حقوق کارکنان ،مزایا وپاداشهای خارج از قاعده وقانون تبعیض ها ،برداشت غیر قانونی وسوء استفاده از پست و موقعیت های اداری و… که طبعا سرخوردگی ونارضایتی از نظام مقدس جمهوری اسلامی که مدام طرفدار عدل وعدالت بوده وهست را به دنبال خواهد داشت ، ممانعت نماید ، ضمنا در چند مورد شاهد پیگیریهای دلسوزانه این عزیزان که منتج به نتیجه شده است ،بوده ایم از درگاه احدیت برای جمیع این عزیزان عز توسربلندی خواستاریم .

[پاسخ]

جمعي از خانواده هاي شهداء و ايثارگران در گفته :

بهترين جوانان و مردان اين مرزو بوم .
ادامه دهنده گان راه شهداي گرانقدر انقلاب.
اينك با نگاه به دستاوردهاي عظيم تان كه بخشي از آن در رسانه ها ديديم به خود مي باليم و افتخار ميكنيم وبهترين و خالصانه ترين دورد ها و خسته نباشيد ها را خدمت تمامي شما عزيزان عرضه ميداريم انشاالله امام عصر عج ظهور خواهند نمود و اجر اين گمنامي و زحمات را دريافت خواهيد نمود و آن شيريني و رضاي نائب برحق امام زمان عج و تمامي دلسو ختگان انقلاب و اسلام براي شما بس است …
خداوند پشت و پناهتان باشد و روز به روز بر قدرت دستان توانمند و چشمان بيدار شما بيفزايد تا بتوانيد در راه حكومت جهاني حضرت مهدي عج گام هاي موثر برداريد .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :