کد خبر : 5184
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 183 بازدید

دروازه‌بان لرستانی تيم اميد در فهرست مازاد نفت

مديرعامل باشگاه نفت تهران خبر داد: دروازه‌بان لرستانی تيم اميد در فهرست مازاد نفت مديرعامل باشگاه نفت تهران گفت: علي بيرانوند به‏علت رعايت نکردن اخلاق حرفه‌اي در فهرست مازاد تيم ما قرار گرفت. به گزارش میرملاس نیوز؛ منصور قنبرزاده اظهار داشت: باشگاه نفت تهران در کنار اخلاق و مرام ورزشي و پهلواني به اخلاق حرفه‌اي […]

مديرعامل باشگاه نفت تهران خبر داد:

دروازه‌بان لرستانی تيم اميد در فهرست مازاد نفت

مديرعامل باشگاه نفت تهران گفت: علي بيرانوند به‏علت رعايت نکردن اخلاق حرفه‌اي در فهرست مازاد تيم ما قرار گرفت.

به گزارش میرملاس نیوز؛ منصور قنبرزاده اظهار داشت: باشگاه نفت تهران در کنار اخلاق و مرام ورزشي و پهلواني به اخلاق حرفه‌اي فوتبال کاملا پايبند است. ما به جوانان ميدان مي‌دهيم و همواره شايسته‌سالاري را در دستور کار خود در باشگاه نفت تهران قرار داده‌ايم اما برخي از باشگاه‌هاي بزرگ و پرطرفدار تهراني متاسفانه برخلاف تمام شعارهايي که مي‌دهند به اخلاق حرفه‌اي پايبند نيستند.

وي ادامه داد: متاسفانه نماينده يکي از باشگاه‌هاي بزرگ و پرطرفدار تهراني در اردوي تيم اميد با علي بيرانوند دروازه‌بان تيم اميد که با باشگاه نفت تهران قرارداد سه ساله دارد مذاکره کرده است. اين مسئله به دور از اخلاق حرفه‌اي فوتبال است زيرا باشگاهي اگر بازيکني را مد نظر دارد نبايد به طور مستقيم با بازيکن صحبت کند بلکه بايد با باشگاه آن بازيکن مذاکره شود. اين از اصول اوليه اخلاق حرفه‌اي در فوتبال است.

مديرعامل باشگاه نفت تهران تصريح کرد: با علي بيرانوند هم برخورد کردم و به او گفتم شما که با ما قرارداد سه ساله داشتيد نبايد به طور سرخود و بدون آگاهي مسوولان باشگاه با نماينده يک باشگاه ديگر مذاکره مي‌کرديد. به‏علت همين رفتار غير حرفه‌اي و عدم رعايت اصول اخلاق حرفه‌اي فوتبال ما اين دروازه‌بان را در فهرست بازيکنان مازاد خود قرار داديم.

قنبرزاده تاکید کرد: اگر آن باشگاه پرطرفدار هم خواهان جذب بيرانوند است بايد با ما مذاکره کند. در هر صورت به دليل عدم رعايت اخلاق حرفه‌اي بيرانوند دروازه‌بان تيم اميد را در فهرست مازاد خود قرار داديم. من در اصول مديريت با هيچ کس تعارف ندارم.

درج شده توسط : مصطفی شکری " سردبیر سایت میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :