کد خبر : 51898
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 517 بازدید

امید لرستان به تدبیر دولت/ انتظار مشتاقانه مردم برای دیدار با رییس جمهوری

   در آستانه سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت به لرستان، موجی از شادی و نشاط در استان ایجاد شده و مردم مومن و ولایی این دیار مشتاقانه در انتظار کاروان تدبیر و امید برای گره گشایی از مسایل و مشکلات موجود هستند. به گزارش میرملاس نیوز ، استان لرستان که به عنوان پنجمین […]

IMAGE635349831943955910

 

 در آستانه سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت به لرستان، موجی از شادی و نشاط در استان ایجاد شده و مردم مومن و ولایی این دیار مشتاقانه در انتظار کاروان تدبیر و امید برای گره گشایی از مسایل و مشکلات موجود هستند.

به گزارش میرملاس نیوز ، استان لرستان که به عنوان پنجمین مقصد سفرهای استانی دولت تدبیر و امید انتخاب شده، خود را آماده استقبال از رییس جمهوری و دولتمردان می کند.

مردم لرستان دراین سفر میزبان میهمانی خواهند بود که با کلید تدبیر و امید، گره گشایی مشکلات و رفع محرومیت ها و کمبودهای موجود دراین دیار خواهد شد.

میهمانی که مردم استان لرستان امید به تدبیرش دارند و خوب می دانند قفل های زنگار زده مشکلات و نارسایی های این استان با کلید تدبیرش گشوده خواهد شد.

مردم لرستان علاوه بر اشتیاق دیدار با رییس جمهوری، خواستار رفع مشکلات اصلی لرستان از جمله معضل بیکاری، احیای ظرفیت های عظیم و موثر خفته استان در حوزه های مختلف از جمله کارخانجات تعطیل شده، پروژه های عمرانی نیمه کاره و حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی برای رونق فعالیت های اقتصادی و تولیدی در این استان هستند.

تشکیل ستادهای مردمی استقبال از رییس جمهوری و دولت تدبیر و امید در سطح استان لرستان به عنوان یکی از نشانه های شور و اشتیاق مردم لرستان برای میزبانی از دکتر روحانی، حال و هوای خاصی را به این روزهای استان بخشیده است.

این روزها خیابان های لرستان به ویژه خرم آباد به عنوان مرکز استان، با مردم حرف می زنند چراکه بنرها و پوسترهای خوش آمدگویی مردم میهمان نواز لرستان به رسم ادب برای رییس جمهوری در سطح وسیعی از این شهرستان، خودنمایی می کند.

مردم لرستان با حضور حداکثری خود در انتخابات 24 خرداد 92، به واقع حماسه آفریدند و قصد دارند در مراسم استقبال از رییس جمهوری و هیات دولت، بار دیگر خالق حماسه ای ماندگار و باشکوه باشند.

دراین میان، شور و اشتیاق جوانان و نوجوانان، دانشجویان و دانش آموزان برای حضور در مراسم استقبال از رییس جمهوری و همچنین دیدار دکتر روحانی با مردم این دیار، وصف ناشدنی است.

مشارکت فعال و مشتاقانه جوانان و نوجوانان این دیار در روند فعالیت ستادهای مردمی استقبال از رییس جمهوری، نمود بسیاری دارد و جوانان و نوجوانان مومن، متعهد و توانمند استان لرستان با شور و شوقی وصف ناپذیر، خود را آماده استقبال از رییس جمهوری می کنند.

مردم لرستان که میهمان نوازیشان همیشه زبانزد خاص و عام بوده، این روزها مشغول فراهم کردن مقدمات استقبال از رییس جمهوری هستند و در بسیاری از خیابان ها، علاوه بر نصب پوستر و بنر، معابر را نیز آذین بندی کرده اند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

علیزاده از خرم آباد در گفته :

انشاله سفر پر خیر وبرکتی باشه که همین طور هم هست وانتظار از دولت راستگویان همین است – نه مثل دولت قبل که با هفتصد مصوبه دریک روز وکارشناسی نشده که مردم را بااین کارشان مسخره میکردند

[پاسخ]

سلام و احترام
یکی از مهترین معیارهای توسعه در هر منطقه ای ارتباطات می باشد.در این میان وجود جادههای ایمنی در کشور ما برای جذب سرمایه گذار،توسعه مراکز علمی وتبادلات فرهبگی از اهمیت ویژه ای برخودار است، متاسفانه شهرستان کوهدشت با اینکه در نزدیکی سه مرکز استان(کرمانشاه،ایلام،خرم آباد)قرار گرفته است ولی بدلیل عدم ایجاد جادههای استاندارد ومیانبر هیچگونه استفاده ای از این موقعیت جغرافیایی نبرده است.فاصله 200کیلومتری کوهدشت کرمانشاه میتواند با احداث جاده مستقیم از مسیر چم آستان ویا بوژان(مله کل)به حدود 100کیلومتر کاهش یابد،البته جاده فوق در استان کرمانشاه تحت عنوان خروج از بن بست و اتصال 400روستای بخش مرکزی کرمانشاه به کوهدشت در سال90تصویب وظاهرا با حضور وزیر راه وقت (آقای نیکزاد)اجرایی شده که با تغییر ات مدیریت ارشد استان کرمانشاه متوقف شده است،درصورت ایجاد جاده فوق تاثیر بسزایی هم در جذب سرمایه گذار،توسعه مراکز علمی،توسعه گردشگری،توسعه اقتصادی و…..خواهد داشت.همچنین با ایجاد جاده مستقیم ایلام از طریق سر طرهان به لومار ویا زیرتنگ سیاب به جاده بدره به ایلام میتوان حدود 50تا60کیلوتر مسیر ایلام به کوهدشت را کاهش داد،که میتواند یک مسیر جایگزین مناسب یرای ارتباط استانهای مرکزی با مرز مهران باشد، وهمچنین ایجاد خط راه آهن(خرمآباد،کوهدشت،مهران) که برای توسعه همه جانبه شهرستان موثر خواهد بود. بنده بعنوان یک عضو از دور افتاده از دیار خود از شما تقاضا دارم از طریق همشریانی که در سطح استانهای فوق ولرستان وتهران درپستهای مدیریتی ارشد پیگیرموضوع باشید که شاید گوشه ای از محرومیت های این دیار با همدلی هم فکری برطرف گردد. باتشکر

[پاسخ]

انشااله که ورود رئیس جمهوری به لرستان موجب کاهش مشکلات اقتصادی مردم شود-
نشود مانند سفرهای قبل که مردم تا مدتی سرگرم وعده ها می شدند و بعد می فهمیدند که هیچ خبری نسیت .

[پاسخ]

لرستان اگه پیشرفتی هم داشت مربوط به 8سال گذشته است. در دوران اصلاحات که جز جنگ سیاسی چیزی ندیدم. در این یک سال که از دولت یازدهم هم گذشته فعلا که هیچ. در هرصورت برای دولت ارزوی موفقیت میکنیم.

[پاسخ]

شهروند پاسخ در تاريخ جمعه ۳۰ خرداد , ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲:

دوست عزيز هيچكس به فرموده جنابعالي پيشرفت در 8 سال گذشته را انكار نمي كند / البته اگر اختلاسهاي 3000000 ميلياردي و 9000000 ميلياردي و سي هزارميلياردي وكارتهاي هديه به نمايندگان مجلس در تامين اجتماعي ، وبرداشت ميلياردي ازخزانه بيت المال براي دانشگاه ااختصاصي احمدي نژاد ، و توهم مسئولان وخود را در هاله اي از نور ديدن آنها را پيشرفت بدانيم / در آن صورت مي توان فرمايشات جنابعالي را تاييد كرد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :