کد خبر : 52006
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 370 بازدید

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از کارخانه شیر پگاه لرستان بازدید کرد

   وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی کشورمان دقایقی قبل از کارخانه شیر پگاه لرستان بازدید کرد.   به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، علی ربیعی وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی صبح چهارشنبه در جریان بازدید از بخش های مختلف کارخانه شیر پگاه لرستان بر ضرورت حمایت از تولید و رفع مشکلات این حوزه […]

 

 وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی کشورمان دقایقی قبل از کارخانه شیر پگاه لرستان بازدید کرد.
 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از مهر، علی ربیعی وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی صبح چهارشنبه در جریان بازدید از بخش های مختلف کارخانه شیر پگاه لرستان بر ضرورت حمایت از تولید و رفع مشکلات این حوزه تاکید کرد.

وی با اشاره به اولویتهای این وزارتخانه برای صیانت از اشتغال و نیروی کار از پیگیری برای رفع مشکل تسهیلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان خبر داد.

بنابر این گزارش کارخانه شیر پگاه لرستان در 12 کیلومتری جاده خوزستان، جنب فرودگاه خرم آباد واقع شده است و با بیش از 20 سال تجربه در تولید و فرآوری محصولات لبنی، یکی از بزرگترین واحد های لبنی کشور است.

این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و تخصصی، نیروی انسانی کارآمد و بهره برداری بهینه و مطلوب از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی بسته بندی ظرفیت  فرآوری روزانه 240 تن فرآورده های شیری را دارا است و بیش از 30 نوع محصول را در انواع بسته بندی با نام تجاری پگاه به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

این شرکت در بحث تولید محصولات متنوع و انواع محصولات استریل و پاستوریزه در زمینه صادرات محصولات به کشورهای مختلف توانسته گامهای خوبی بردارد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :