کد خبر : 52084
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 872 بازدید

اشتباه جالب عادل در ۲۰۱۴

در برنامه امشب ۲۰۱۴ اتفاق جالبی افتاد.

به گزارش سرویس فناوری و دانلود/میرملاس نیوز:، در برنامه امشب ۲۰۱۴ در بخش بررسی پیامک ها و آمار شرکت کنندگان عادل فردوسی پور در اعلام نام تیم برزیل پرطرفدارترین تیم در هفته اول پیش بینی ها اشتباه جالبی داشت و نام این تیم را پرسپولیس معرفی کرد. این اتفاق باعث خنده مجریان برنامه شد و خنده آنها تا دقایقی ادامه داشت.

 

 

 

 

 

 

 images (1)

ویدئوی این اتفاق جالب را می توانید از لینک زیر دانلود کنید

برای دانلود کلیک کنید

برای دانلود کلیک کنید

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

ورزشکار در گفته :

عادل برنامه ش قشنگه ،اشتباشم قشنگه

[پاسخ]

علی در گفته :

یکی از نخبه های رسانه ملی همین عادل فردوسی پور است که در کار خود بسیار موفق بوده و هست .
اشتباه لفظی هم برای هر مجریی پیش میاد . جالبه که خودش هم قبل از همه اعتراف میکنه .

[پاسخ]

علی در گفته :

اصلاح جمله آخر : جالبه که خودش قبل از همه متوجه و فوری اعتراف میکنه .

[پاسخ]

کارمند در گفته :

“چگونگی گرفتار نشدن در دام کلاهبرداران اینترنتی و فضای مجازی”
جلوگیری از ورود کلاهبرداران به حریم خصوصی و درز اطلاعات شخصی کار آنچنان دشواری نیست بلکه با داشتن اطلاعات و کسب آگاهی به راحتی می توان از دام آنان در امان ماند ، اما باید مراقب باشید چون آنان با ترفندهای مختلف سعی می کنند تا شما را با ارسال یک پیام جعلی وسوسه کرده و به دام اندازند. با چک کردن اسپم ایمیل خود با تعداد زیادی پیام مواجه می شوید که بیشتر آنها شما را تر غیب می کنند تا اطلاعات مورد نیازشان را وارد کنید و یا بر روی لینک ارسالی آنها کلیک کنید . اینترنت مانند فضایی برای پرورش کلاهبرداران فضای مجازی است ، کلاهبردارانی که تلاش می کنند در این فضا به اطلاعات شخصی دیگران دست پیدا کنند تا از این راه با اخاذی از قربانبان و یا سرقت اطلاعات حساب بانکی آنان پول هنگفتی به جیب بزنند. از شایع ترین روشهای کلاهبرداران اینترنتی ، ارسال پیام به نامه های الکترونیکی و یا حساب شبکه اجتماعی با عنوان ” شما برنده قرعه کشی شده اید ” ، ” درخواست کمک ” و . . . است که باید کاملا مراقب نامه های ناشناس باشید و در مواجه شدن با آنها هرگز روی لینک ارسالی آنها کلیک نکنید ، فایل پیوستی آنها را باز و یا دانلود نکنید ، همیشه آدرس پست الکترونیک شخص پیغام دهنده را چک کنید و فقط به نام فرستنده آن بسنده نکنید. علاوه بر نامه ها ، امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی در بین کاربران ، یکی از راههای بسیار شایع و آسان ورود به حریم خصوصی و کلاهبرداری رایانه ای ، به دام انداختن کاربران در این شبکه هاست زیرا با دست پیدا کردن به اطلاعات حساب کاربران در شبکه های اجتماعی ، نه تنها می توان به اطلاعات حساب آنان دسترسی پیدا کرد ، بلکه به راحتی می توان خصوصی ترین اطلاعات قربانی را نیز در اختیار داشت .
پلیس فتا شهرستان کوهدشت

[پاسخ]

محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس نيوز" mirmalas@gmail.com پاسخ در تاريخ سه شنبه ۳ تیر , ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶:

سلام و عرض خسته نباشی خدمت پرسنل محترم پلیس فتای شهرستان کوهدشت
سپاس از بازدید و نکات آموزنده تان .

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :