کد خبر : 52178
تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 813 بازدید

آقامحمدی خبر داد: پیگیری حق‎آبه مناطق زاگرس‎نشین/بودجه عمراني لرستان در سال‎جاری 187 ميليارد تومان

  نماینده مردم خرم‎آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای حق‎آبه زاگرس خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، ابراهیم آقامحمدی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه بخش عمده‎ای از آب کشور در استان‎های زاگرس‎نشین تولید می‎شود، پیگیر حق‎آبه این استان‎ها هستیم و این مورد را […]

 

نماینده مردم خرم‎آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای حق‎آبه زاگرس خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، ابراهیم آقامحمدی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه بخش عمده‎ای از آب کشور در استان‎های زاگرس‎نشین تولید می‎شود، پیگیر حق‎آبه این استان‎ها هستیم و این مورد را در مجلس شورای اسلامی مطرح کرده‎ایم.

وی با اشاره به اینکه بودجه در نظر گرفته شده سال‎جاری لرستان ضعيف بود، خاطرنشان کرد: نمایندگان استان به بودجه اعتراض و تهديد به استعفا کردیم و این کار سبب شد دولت، پروژه‌هايي مثل راه‌آهن، بزرگ‌راه، سدها و… كه زير 10 درصد پيشرفت فیزیکی داشتند را در ردیف طرح‎های فاینانسی قرار داد و آن را صورت‎جلسه کردیم.

آقامحمدي ادامه داد: همچنین از دو درصد اعتبارات بودجه عمومي دولت به مناطق کمتر توسعه یافته(ماده 180 قانون برنامه پنج ساله توسعه) براي اولين بار در تاريخ لرستان این حق را به‎صورت کامل گرفتيم.

نماینده مردم خرم‎آباد و دوره چگنی در مجلس تصریح کرد: دولت از این محل 24 ميليارد تومان براي لرستان مثل سایر استان‎ها لحاظ کرده بود که با آن مخالفت کردیم و سهم استان ما به 154 ميليارد تومان افزایش پیدا کرد در حالي كه بودجه عمراني لرستان در سال‎جاری 187 ميليارد تومان است.

وی یادآور شد: 33 ميليارد تومان از اين 154 ميليارد به حوزه انتخابيه خرم‌آباد و دوره چگني اختصاص يافته و با این پول می‎شود کارهای خوبی اجرا کرد.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

رضا ص در گفته :

زنده باد نماینده زحمت کش و صادق خرم اباد

[پاسخ]

ارشد حسابداری در گفته :

بدآ به حال لرستان که اندازه یک دانشگاه مثه فردوسی مشهد هم در سال 93 بودجه ندارد. متاسفم

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

با تشکر از زحمات نماینده ارزشمند اقا محمدی عزیز

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :